Za chwilę zalogujesz się na portal wTemacie24.pl co umożliwi Ci dodawanie artykułów oraz komentowanie tekstów autorstwa innych użytkowników, a także wchodzenie w publiczną dyskusję z innymi użytkownikami.

Portal wTemacie24.pl jest wpełni pluralistyczny. To, że Twoje poglądy są różne od któregoś z administratorów nie ma znaczenia. Opublikujemy tekst i zatwierdzimy komentarz (zatwierdzanie komentarzy jest konieczne ze względu na atak spam botów) nawet jeśli się z nim nie zgadzamy.

Pamiętaj jednak by przestrzegać kilku prostych zasad, które sprawią, że pobyt na wTemacie24.pl będzie przyjemniejszy dla wszystkich:

Bierzesz pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Upewnij się, więc że materiał nie łamie prawa. W szczególności:

Jesteś autorem tekstu lub uzyskałeś prawa do jego publikacji.

Piszesz prawdę. Nikogo nie znieważasz. Musisz zaznaczyć skąd pochodzą informacje (nie opinie, a informacje) zawarte w tekście. Czyli podać źródło. Jeśli informacje zdobyłeś sam piszesz: Źródło własne autora. Twój materiał musi być wartościowy – coś wnosić.
Natomiast znaczenia nie mają Twoje poglądy. Na tym polega wolność, że każdy może mieć swoje poglądy i ma prawo je wyrażać. Artykuł zatwierdzimy nawet jeżeli nasze poglądy nie będą zgadzać się z Twoimi. Pamiętaj tylko o kulturze i pisaniu prawdy. Licz się także, że ktoś mający inne poglądy niż Ty skrytykuje Cię w swoim tekście.
I tyle.

Uwaga: Artykuły rażąco łamiące zasady poprawnej polszczyzny mogą zostać poddane gruntownemu przeredagowaniu, natomiast te, które rażąco łamią zasady kultury nie będą publikowane.

Po zalogowaniu możesz:
Napisać „newsa”, który pojawi się w zakładce „Wiadomości”
Napisać felieton, poradnik itp. Materiał, który pojawi się w zakładce „Publicystyka”
Dodać swój vlog, który wraz z Twoim opisem pojawi się w zakładce „Vlogi Widzów” (UWAGA: Reklamy jakie wyświetlają się „na vlogu” pochodzą z YouTube i zarabia na nich autor vloga – nie my. Jest to więc nie tylko sposób na promocję youtubera, ale i dodatkowy zarobek. Zwłaszcza w związku z przycinaniem zasięgów przez Facebook opłaca się wrzucić vlog na wTemacie24 i dopiero stąd na Facebook).
Komentować treści dodane przez innych.