Polska wstaje z kolan

0
139
Źródło: polskahusaria.eu

Polska przestaje być stolcownią Europy… i świata – bo o Żydach tutaj mowa. Koniec z wszelkiego rodzaju wychodkami, toi-toi’ami czy innymi wygódkami – dosyć, koniec srania na Państwo Polskie. Naród nasz patriotyczny, czego nie można było powiedzieć o władzy.

Coś się zmieniło, Polska wreszcie zaczyna wyrastać na lidera Europy, koniec „kolesiostwa”, interesów czy wpływów obcych państw. Oczywiście to wszystko odbije się ogromną czkawką, już słychać jak inne państwa robią pod siebie – bo nie mają już gdzie! Koniec z zakłamywaniem historii przez naszych „przyjaciół” Niemców, Żydów i Amerykanów, mam tutaj na myśli oczywiście sprawę niemieckich obozów zagłady, w których ginęli Polacy, w mniejszej skali Ukraińcy, Rosjanie, Romowie oraz ludy, które nie miały swoich państw (Żydzi). Kończy się też z miejscowymi złodziejami, którzy wyprowadzali pieniądze do Niemiec – Ambergold można by rzec folksdojcze. Koniec. Koniec z ludźmi europy, którzy już dawno, stracili swój honor i ojczyznę, a o Bogu nie ma co wspominać. Koniec europy to koniec bycia „europejczykiem” czy te wszystkie chorągiewki ludzkie kalające swoją ojczystą ziemię staną się na powrót jej synami? Czy europejczycy na powrót staną się: Polakami, Niemcami, Bułgarami, …? Nie! My będziemy pamiętać. Bo pamięć o historii pozwoli nam stanąć na czele Europy i odbudowy starego kontynentu.

Europa spływa krwią, a Polska budzi się z letargu. Gwałty kobiet w Kolonii – milczenie – wolność słowa? Anglia, Manchester, zamach na koncercie Ariany Grande – giną dzieci – kraj maluje kredą po ulicach. Znamienne słowa „Dokąd zmierzacie? Dokąd zmierzasz, Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci!” Nie powstała, ale powstanie.

„Lengyel, magyar – két jó barát” mówi przysłowie. Polska i Węgry odbudują Europę. Drżą elity, drżą posady murów Brukselskich. Orban sprzeciwia się sankcjom dla Polski, a brukselskie „elity” trzęsą się i czerwienią ze złości – bo tylko tyle mogą. Małe państwo pokazuje nam jak postępować z UE, z ludźmi chcącymi uzyskać wpływy, a Polska nie przesypia cennych lekcji, budzi się… Budzą się śpiący Husarzy, budzi się odsiecz.

Na koniec chciałbym pożyczyć sobie i Wam rodacy, aby w Polsce każdy zarabiał tyle, na ile zasługuje, aby pracownik fizyczny, codziennie niszczący swoje zdrowie zarabiał tyle, by utrzymał i wykształcił swoje dzieci, które nigdy nie musiałyby doznać trudu, jakiego on doświadcza. Żeby każdy mógł wychować dziecko w prawdzie i wierze, wpoić im wartości i patriotyzm – bo to nie wstyd! To duma!

Nasciturus

 

Źródła:
http://niezalezna.pl/74576-sylwester-w-kolonii-imigranci-probowali-zgwalcic-kilkadziesiat-kobiet
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21849800,zobaczylem-ciala-lezace-na-ziemi-zamach-na-koncercie-ariany.html
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/prezydent-andrzej-duda-podjal-decyzje-podpisuje-te-ustawe_1039229.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22819779,polska-moze-liczyc-na-sprzeciw-wegier-w-kwestii-sankcji-orban.html
https://www.wprost.pl/kraj/10056334/Mocne-slowa-Szydlo-w-Sejmie-Dokad-zmierzasz-Europo-Powstan-z-kolan-i-obudz-sie-z-letargu.html

Vlogi Atora:

„Dziwna ustawa 477 w USA – Polska ma zapłacić odszkodowanie za Holocaust zamiast Niemców”

„Żydzi szkalują Polskę”

„Izrael atakuje Polskę Pomagając Niemcom Fałszować Historię”

========================================================

 
Niniejszy artykuł stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego, czy się z nimi zgadza, czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here