Nieoficjalnie: TVN Straci Koncesję – Internet Huczy – Czy Słusznie?

0
202

W ostatnich dniach polskie niemainstreamowe media obiegła informacja, która, jeśli okaże się prawdą, wywoła potężne trzęsienie na naszej scenie politycznej. Oto bowiem z siedziby Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nieoficjalnymi kanałami miała wypłynąć informacja, że została właśnie podjęta decyzja o rychłym zawieszeniu koncesji dla TVN.

Choć informacja ta nie jest (jeszcze) oficjalna, to wiele mediów, a nawet wysoko postawionych polityków traktuje ją już jako fakt. Według plotek decyzja nie została jeszcze formalnie ogłoszona jedynie ze względu na to, że KRRiT czeka na moment, w którym wywoła ona możliwe najmniejszą burzę.

Bezpośrednią przyczyną zawieszenia stacji mają być coraz to liczniejsze manipulacje, których dopuszcza się medium. Czarę goryczy miało przelać wyreżyserowanie reportażu o domu opieki, w którym starsi ludzie byli przykuwani do kaloryfera i leżeli na podłodze. Jak podaje Patryk Słowik, dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej”, nierzetelność materiału stwierdziły zarówno Sąd Okręgowy, jak i Sąd Administracyjny, a Sąd Najwyższy podzielił te ustalenia.

Po więcej informacji zapraszam do źródła (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here