Tesla Roadster w Kosmosie to FAKE nakręcony w Studio na Ziemi? – DOWODY / START Falcon Heavy SpaceX

4
404

Teoria, według której lądowanie amerykanów na księżycu w 1969 roku było jedynie wielką mistyfikacją, jest chyba najbardziej znaną ze wszystkich spiskowych teorii, dlatego też podczas oglądania dzisiejszego wieczornego vlogu na kanele widoprezentacje wielu z nas dostanie swoistego deja vu.

Dziś w ramach serii NieNiedziela Krzysztof Ator Woźniak przybliży nam teorię, według której wystrzelenie w kosmos samochodu marki Tesla jest jedynie fantastycznym kłamstwem wyprodukowanym dla nas przez Elona Muska. Brzmi nieprawdopodobnie? Okazuje się, że łowcy spiskowych teorii zgromadzili kilka interesujących poszlak, które wskazują na to, że to prawda.

Zapraszam na materiał (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

4 KOMENTARZE

  1. Jeszcze kolejne moje trzy grosze do tematu. Gdyby rzeczywiście miał być to FAKE, to…. W dzisiejszych czasach mamy dość sporo agencji kosmicznych. NASA już nie jest najważniejsza. Mamy przede wszystkim Chińczyków i Rosjan. Myślę, że gdybyśmy mieli doczynienia z kłamstwem, to dość szybko właśnie Chiny mogliby wyśmiać cały projekt, zwłaszcza, że mają sprzęt do obserwacji oraz śledzenia tego typu obiektów. No chyba, że cały świat jest zamieszany w spisek.

    • Tu mogłoby (nie wierze w to) chodzić nie tyle o spisek, co zwykła zmowę milczenie „wy nie wytykacie nam, my nie wytykamy wam”, tak jak politycy nie zwykli stawiać przed sądami innych polityków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here