Generałowie NATO USA: Rosja Szykuje się do III Wojny Światowej. Polska Zagrożona.

1
263

Widmo III Wojny Światowej wisi nad nami w zasadzie od 1945 r. Zniszczenia, jakie USA poczyniło w Hiroszimie i Nagasaki dały ludziom jasno do zrozumienia, że kolejny wielki konflikt może być naszym ostatnim, dlatego już na samo hasło „III Wojna Światowa” reagujemy strachem. Zwłaszcza kiedy słyszymy, że ma nadejść rychło, a rozpętać ma ją nasz sąsiad i niedawny okupant.

Przez cały czas trwania zimnej wojny to Rosja (wówczas ZSRR) w opinii świata zachodu miała być odpowiedzialna za wybuch III Wojny Światowej. Historia pokazała, że tak się nie stało, czemu wiec mielibyśmy się o to martwić teraz?

Powinniśmy się martwić, jeśli zwrócimy uwagę na to, kto prorokuje agresję Putina. Otóż wojnę zwiastuje nam generał Nick Carter, szef sztabu generalnego brytyjskiej armii oraz generał Robert Neller, dowódca piechoty morskiej USA. Obaj posiadają niepodważalne doświadczenie, a żaden z nich nie ma powodu mieszać się w politykę. Generałowie są zgodni, że wojna nadejdzie szybciej, niż się spodziewamy i nie przybierze takiej formy, na jaką będziemy gotowi.

Po więcej informacji zapraszam do źródła (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

1 KOMENTARZ

  1. Na ręce Rosji należy patrzeć. To po pierwsze. Po drugie może się okazać, że Putin nie taki straszny jak go malują – jego następca może być gorszy, nieobliczalny. W tej chwili wydaje się, że Putin ustawia figury na szachownicy. Czy pójdzie na wymianę? Musiałby mieć powód. Ma? Chyba nie, żyje raczej na poziomie. Załóżmy jednak, że ma ambicje przed śmiercią zapisać się na kartach historii i dokonać to, o czym Lenin i Stalin marzyli. To tak : Syria poligonem? Zapewne – podobnie było w przypadku Hiszpanii przed drugą światową. Ukraina poligonem dyplomatycznym? Chyba tak – tak było w przypadku Czechosłowacji przed drugą światową – Europa nie zareagowała na poczynania Hitlera, Czechosłowacje poświęcono. Teraz motyw. Czy Rosja ma motyw? Przed wkroczeniem do Syrii, Putin udał się do Izraela. Co tam ustalono? Wydaje się, że mówią oni od tamtej pory jednym głosem i nie wchodzą sobie w drogę. Czy Krym nie miał należeć do Izraela? Teraz na to już za późno, ale może coś otrzymają w zamian. Od kogo? Dziwnie to wszystko. Coś co łączy interesy mocarstw to pewno ropa i gaz. Rosja sprzedaje do Unii surowce, a pośrednikiem na inne kraje są…. Niemcy. Zysk obustronny. Kto stoi na przeszkodzie? Polska. Są motywy.

    W tym wszystkim smutny byłby plan eksploracji kosmosu. Dobrze się zaczęło. Jednak gdyby konflikt eskalował to kto by utrzymywał STAŁE dostawy do baz poza Ziemią?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here