Światowy Dzień Hidżabu. Załóż albo Wylecisz ze Studiów w USA / Tolerancja Według Islamu

2
1429

1 lutego odbyły się piąte coroczne obchody Światowego Dnia Hidżabu. Z jego okazji środowiska lewicowe i muzułmańskie w Stanach Zjednoczonych dały prawdziwy pokaz tolerancji. Studentkę, która nie zgodziła się tego dnia ubrać muzułmańskiego nakrycia głowy, chciano zwyczajnie wyrzucić z uczelni.

Od dawna wiadomo, że ludzie walczący w imię tolerancji często nie potrafią jej okazać tym, którzy się z nimi nie zgadzają. 1 lutego przekonała się o tym Kathy Zhu, studentka azjatyckiego pochodzenia. Kiedy w Światowy Dzień Hidżabu Kathy jak co dzień przyszła na Uniwersytet Floryda, muzułmańska aktywistka zaproponowała jej nałożenie na głowę hidżabu. Kathy grzecznie odmówiła, ściągając sobie tym samym na głowę niemałą burzę. Najpierw muzułmańska aktywistka zwyzywała Kathy od żałosnych i ignorantek, a niedługo wezwała środowiska studenckie, by zorganizowali się i doprowadzili do wyrzucenia Kathy z uniwersytetu. „Wywalmy tę dziewczynęWysyłajmy listy do Biura Studenckiego. Ignorancja nie może być tolerowana na mojej uczelni.”

Szczęśliwie, za Kathy ujęło się bardzo dużo ludzi i władze uniwersytetu naciskane przez dwie strony konfliktu zdecydowały się ulec tej liczniejszej. Kathy została na uczelni, ale głównie dzięki temu, że jest ona dość popularną blogerką. Co by się stało, gdyby w podobnej sytuacji znalazła się zwykła osoba?

Po więcej informacji zapraszam do źródła (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

2 KOMENTARZE

  1. „Od dawna wiadomo, że ludzie walczący w imię tolerancji często nie potrafią jej okazać tym, którzy się z nimi nie zgadzają” – i w tym jednym zdaniu autor wyjaśnił cały problem. Z takimi ludźmi (niezależnie od tego czy lewactwo zryło im mózgi, czy są świadomymi hipokrytami) nie da się dyskutować, ich można jedynie odgonić kijem.
    PS: wpływy lewactwa na wyższych uczelniach na całym świecie są porażające. Jeżeli nie dojdzie na nich do kontrrewolucji, to aż boję się myśleć jak będzie wyglądał świat.

    • Bo oni walczą o tolerancję represywną która ma tyle wspólnego z tolerancją co sprawiedliwość społeczna ze sprawiedliwością albo demokracja liberalna z demokracją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here