Illuminati Wygrali. Oznaki, że NWO to FAKT, a nie Spiskowa Teoria

7
590

New World Order, NWO, a po polsku Nowy Porządek Świata – idea, do której dążyć mają tajemniczy iluminaci, droga do zagłady ludzkości, śmierć w aksamitnych rękawiczkach. Tak jak i istnienie jego rzekomych autorów Nowy Porządek Świata jest powszechnie wkładany między teorie spiskowe. Nic dziwnego. Niektóre rzeczy są tak straszne, że nie można w nie uwierzyć, nawet jeśli mamy przed sobą niezbite dowody, bo z wiedzą o nich nie da się już spokojnie żyć.

No właśnie, „mając przed sobą niezbite dowody”. To sformowanie nie padło bez powodu, bowiem dziś w ramach omawiania spiskowych teorii Krzysztof Ator Woźniak zaprezentuje nam FAKTY, które jasno wskazują na to, że NWO nie tylko istnieje, ale powoli wchodzi już w życie.

Zapraszam na materiał (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

7 KOMENTARZE

  1. Niestety smutne ale prawdziwe prawdziwe przecieki informacji są bagatelizowane i nazywane Teoriami Spiskowymi…. bo przecież nie da sie utrzymać wszystkiego w tajemnicy dlatego tak robią.

  2. Krzysiu walcz jak możesz, założyć trzeba jakąś polską platforme przekazu informacji bo You Tube Czy Google FB dyskryminują ludzi. Zjednoczmy sie i wspólnie pokonajmy wroga który atakuje Polske

  3. Z perspektywy lat wszystko powolutku wchodzi w życie. Wielokrotnie doświadczyłem efektu mandali w wielu aspektach historii. Zapisywałem zdarzenia w celu ich wykorzystania w przyszłości nie było w tedy internetu.Ufam swoim zapiskom i dla tego mam inny specyficzny pogląd na świat. Cała moja wiedza jest nie przydatna,nie wolno posiadać studni,łowić ryb w swoim stawie,produkować prądu spirytusu i tytoniu, teraz nie wolno nawet wykorzystywać deszczówki. O tym wszystkim mówiono w latach 90-tych 20 wieku.To były teorie spiskowe które teraz są faktem.We Francji nie wolno uprawiać kartofli kukurydzy fasoli i grochu, dla polaków to brednie i teoria spiskowa. Pilnują tego drony. Do polski to dojdzie i brednie staną się faktem.Ta wiedza tajemna o uprawie warzyw zanika, każdy z polaków powinien umieć sadzić kartofle,90%młodzieży nie umie naostrzyć noża a co dopiero obrobić wieprzowinę .Drony będą analizować dym z kominów,monitorować ogrody i ilość oczek wodnych na prywatnych posesjach bo woda nie jest już własnością polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here