RAFATUS i Marlena Sprowadzą Katastrofę na YouTube – Przepowiednie Atora na 2018 / 2019

3
2195

Patologie na serwisie Youtube nie są niczym nowym. Jedni przyzwyczaili się do ich obecności i nauczyli się ich unikać, inni zaczęli je oglądać. Niestety dla jakości filmów na Youtube, ta druga druga nie należy do małych, co gorsza, znaczną część tej grupy stanowią dzieci, które uczą się, że zachowania patologiczne są fajne i prowadzą do szybkiego sukcesu.

Dziś w Komentatorze na przykładzie Rafatusa Krzysztof Ator Woźniak wyjaśni, na czym polega problem patologii na Youtube i do czego może ona doprowadzić już w 2018 roku.

Zapraszam na materiał (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

3 KOMENTARZE

  1. Nie no tego nie da się oglądać. Oczyma wyobraźni widzę jednak minę mojej katechetki, jak patrzy i nie wierzy jacy idioci nagrywają filmy – a do szkoły chodziłem jeszcze w latach 90. Cóż czasy się zmieniają. Kiedyś zima bywała długa i zimna, a teraz wydaje się, że wraz z lutym nadejdzie wiosna. Ludziom odbija, a może to efekt domina? Nie tak dawno takich idiotów można było obejrzeć gdy wyszukiwałeś „Rosja stan umysłu”, a tu proszę, u nas również są tacy, co mają obniżony stan umysłu. Żal mi rodzin tych dwojga, nie chciałbym takiego… kuzyna, brata. Żal mi również ich przyszłych dzieci, nie chciałbym do nich mówić : mamo, tato. Później idzie taki jeden z drugą na szkolne zebranie… Ech.

  2. W sumie to nie ma się co dziwić że YT woli promować takie filmiki, wszak nie od dziś wiadomo że lepiej się kieruje, rządzi i manipuluje tłumem zidiociałych troglodytów niż inteligentnymi ludzmi. Co w sytuacji obecnej cenzury na inteligentnych twórcach, zaczyna nabierać bardziej klarowny obraz Youtuba jako narzędzia np. NWO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here