WSZYSTKO O PODATKACH – Jak Rząd, URZĄD SKARBOWY i ZUS KRADNĄ Ci do 90% ZAROBKÓW

1
181

Podatki są z nami od samego zarania jakiejkolwiek państwowości, mimo to nie jeden człowiek drży na sam dźwięk słowa „podatek”. I trudno się dziwić. Przecież nikt nie chce, by jego pieniądze były mu regularnie zabierane.

Dziś, w dawno niekontynuowanej serii „Analogowy Vlog”, Ator przedstawia przegląd wszystkich typów podatków i omówi, jak działają poszczególne z nich.

Zapraszam na materiał (kliknij tutaj lub w obrazek poniżej).

1 KOMENTARZ

 1. Ator jak widzę również stara się kopiować Korwina robią swoje wywody na założeniach oderwanych od rzeczywistości.

  https://www.youtube.com/watch?v=Xky8N5yz7no

  Wystarczy sam początek. W Polsce podatek od oprocentowania lokat tzn. Belki to 19%, a Szwajcarii było 35%. Obecnie lokaty są ujemnie oprocentowane. Tak, co miesiąc płacą od oszczędności, a nie jak w Polsce od odsetek. Identycznie w Danii, Szwecjii, Japonii, Niemczech.

  https://businessinsider.com.pl/finanse/inwestowanie/ujemne-oprocentowanie-lokat-w-23-krajach-na-swiecie/9cqrcvs

  Podatek pogłówny jest zaprzeczeniem wolności. Płacisz go tylko dlatego, że żyjesz. Całkowite zniewolenie i przymus. Oderwane od wolnej woli, możliwości wyboru z czego się korzysta. Jak w przykładzie z mieszkaniem. Mamy 2 identyczne pokoje. W piewrszym mieszka 5 osób, a w drugim jedna. I według Atora każdy ma płacić identyczna opłatę 600.

  A wystarczy wprowadzić jednolity podatek katastralny. I każdy płaci identyczny procent np. 10 od wartości z jakiej korzysta. Tu przy mieszkaniu z identycznymi pokojami mamy po 1500 każdy. Czyli piątka płaci po 300, a samotnik 1500.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here