Cejrowski o Lubnauer: Nie Bardzo wiadomo czy to chłop czy baba!

0
6505
źródło: fot. materiały prasowe Filharmonii Lubelskiej

Wojciech Cejrowski jest stałym gościem w programie „Minęła 20” Michała Rachonia. W którym Panowie rozmawiają na tematy związane z polityką, gospodarką, społeczeństwem, często poruszane są także sprawy związane ze Stanami Zjednoczonymi, ponieważ podróżnik przez pół roku zamieszkuje USA, stan Arizona i chętnie opowiada o Ameryce. Nie obchodzi się bez kontrowersji, Wojciech Cejrowski słynie z ostrego języka i dosadnego wyrażania swoich poglądów i opinii. Tym razem w programie, który był emitowany na żywo, stwierdził, że:

„To jest partia moim zdaniem marginalna (Nowoczesna). Jest zbudowana na nienawiści do wszystkiego, co się rusza. Nowy przywódca tej partii (Lubanuer)nawet powiem panu szczerze, nie bardzo wiadomo, czy chłop, czy baba.”- oznajmił Cejrowski.

Na tę wypowiedź żwawo zareagował gospodarz programu, Michał Rachoń, który poczuł się lekko oburzony:

„Panie Wojciechu jak tak można, jak tak można? Protestuję. Nie obrażamy pani… Zresztą w ogóle pań nie obrażamy” – powiedział.

Wojciech Cejrowski, po chwili dokończył swoją wypowiedź, która została przerwana przez redaktora, stwierdził, iż nie obraził posłanki i chodziło mu nie o aspekt fizyczny, lecz o psychologiczny, a dokładniej o sposób rządzenia partią.

„Nie obrażam nikogo: nie wiadomo, czy chłop, czy baba intelektualnie, czy to będzie przywódca, taki który jak kobieta będzie koncyliacyjne do wszystkiego podchodził, czy to będzie piącha.” – tłumaczył się.

Katarzyna Lubnauer nie skomentowała tej sytuacji, zapytana o nią, odpowiedziała: „Nie będę komentować jego żadnych słów. Nie komentuję chamstwa.”

Nagranie dostępnie jest na YouTube:

źródło: nczas.com, YouTube

========================================================

Zapraszamy do polubienia naszego fanpeg’a – WTemacie24, dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi publikacjami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here