TO SIĘ DZIEJE: Unia Europejska i Zakaz Sprzedaży Kebabu w Europie.

2
33741

Unia Europejska znana jest z absurdów. Raz marchewkę nazywa owocem, innym razem imigranta socjalnego uchodźcą, a jeszcze innym ślimaka rybą. Nakazy i zakazy dotyczyć potrafią rzeczy tak podstawowych i trywialnych jak pojemność spłuczki w toalecie. Jednak zakazu, który mógłby się tak silnie negatywnie odbić na społeczności muzułmańskiej nikt się nie spodziewał.

Zniknięcie kebabu z Europy jest jak najbardziej realne, a wszystko rozstrzygnie się za około 2 tygodnie. Formalnie chodzi o ekologię i zdrowie Europejczyków – do mięsa na kebab pochodzącego z niemieckich wytwórni (a to producenci 80% mięsa na kebab w Europie) dodaje się niebezpieczne dla zdrowia substancje. Czy jednak na pewno chodzi wyłącznie o zdrowie mieszkańców Europy? Przecież nie tylko do kebabu dodawane są szkodliwe substancje.

Więcej na ten temat we vlogu – kliknij tu lub na obrazek poniżej.

Więcej materiałów o absurdach unijnych – by obejrzeć kliknij w poniższe obrazki.

Źródło: wp.pl

2 KOMENTARZE

  1. Załóżmy, że nie ma budek z kebabem. Pytanie, gdzie skoczysz na szybkie papu? Ktoś musi zyskać gdy inny traci – kto zyska?

  2. Czyli tym nielicznym muzułmanom w Europie, którzy pracują, zabierze się pracę. Lewacy chyba naprawdę chcą, żeby ci ludzie nic nie robili, tylko radykalizowali się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here