Mateusz Kijowski przyłapany w drogim sklepie. A podobno taki biedny!

1
21354
Źródło Własne - nadesłał: Piotr Buski zrobiono 02.12.2017 g. 13:00

Mateusz Kijowski zasłynął w równym stopniu stworzeniem KODu jak i pogrążeniem tej organizacji swoimi osobistymi kompromitacjami jak: niepłacenie rzetelnie alimentów na dzieci mimo wystawiania KODowi regularnie faktur na ok. 15.000 czy oskarżeniami prokuratury, że wspomniane faktury były „lewe” – czyli za niewykonane usługi.

Niedawno Mateusz Kijowski powrócił do życia politycznego twierdząc, że jest w fatalnej sytuacji finansowej, nie może naleźć pracy i zagroził wyjazdem z kraju. Wydawać by się mogło, że deklaracja taka spotka się z falą krytyki fanów KODu, gdyż były lider de facto przyznał, że zarzuty prokuratury są słuszne. Jeszcze niedawno był takim świetnym informatykiem, że za jego usługi warto było zapłacić około 15.000 miesięcznie, a dziś nikt nie chce go zatrudnić? DZIWNE!

Odpowiedzią fanów nie była jednak fala krytyki tylko publiczna zbiórka pieniędzy, która w chwili pisania niniejszego artykułu przyniosła już 25.000 zł. (Link do zbiórki). Dziś darczyńcy przekonali się, że Mateusz Kijowski być może i nie ma na chleb, ale za to ma na zakupy w dość drogim sklepie TK MAXX. Czy to na takie zakupy pójdą pieniądze za zbiórki? 

Więcej na temat sytuacji we vlogu (kliknij tu lu w obrazek poniżej) :

Zobacz co naprawdę działo się na marszach KODu (kliknij tu lub w obrazek poniżej)

Źródło Własne – nadesłał: Piotr Buski zrobiono 02.12.2017 g. 13:00

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here