Niemka skazała na śmierć polskie dziecko BO BYŁO Z POLSKI !! Rasizm i antypolonizm w Niemczech.

5
6249

Niemal codziennie słyszymy informacje insynuujące, że Polacy to rasiści, ksenofobowie, a po marszu niepodległości – również faszyści. Bo przecież 4 transparenty rzutują na wszystkich 60.000 uczestników marszu, a sam marsz na cały kraj. I tak od pojedynczego ekscesu przechodzi się do szkalowania całego narodu.

 Zasada ta wydaje się obowiązywać wybiórczo. Redakcji Gazety Wyborczej nikt nie nazywa redakcja gwałcicieli, gdyż dwóch współpracowników zostało publicznie oskarżonych o molestowanie. Niemców też nikt nie oskarża powszechnie o rasizm czy skrajny nacjonalizm, mimo że u niektórych osób uprzedzenia do Polski i Polaków są tak wielkie, że są skłonne skazać na śmierć niewinne dziecko tylko dlatego, iż pochodzi z Polski.

Więcej na ten temat te vlogu – kliknij tu lub w obrazek poniżej.

Źródło: nczas.com

5 KOMENTARZE

 1. Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Owszem u nas w Polsce jak również w Niemczech panują różne uprzedzenia. Różnica kulturalna, podejście do prawa, własności, historii. Jest jednak jego ale. Pani doktor jednak zmieniła zdanie. Bariera, upór z czysto ludzkiego podejścia została przełamana. To chyba dobrze. Zmieniać świadomość ludzi, w kierunku pojednania to trudna, ciężka sztuka. Być może zmiana zdania, ugruntuje w tej pani doktor jakieś inne podejście do nas. Może warto w niedalekiej przyszłości by to dziecko osobiście podziękowało jej – po co? Skruszyć serce, uniżyć panią doktor w pozytywnym słowa tego znaczeniu.

  • Tylko, że mam wrażenie jakoby uprzedzenia do Polaków na zachodzie były celowo przez kogoś podjudzane. W końcu sprzeciwiamy się UE oraz tęczowym dewiantom, nie przyjmujemy imigrantów i nie chcemy rezygnować z naszej tożsamości narodowej, wiary chrześcijańskiej, oraz ze zwykłej przyzwoitości. I jeszcze zdarza się nam mówić prawdę, no to trzeba nas oczernić.

   • W tym Vlogu, Ator zwrócił bardzo ważną rzecz. Wina leży po stronie polityków oraz… władców tego świata. Gdyby ci ostatni nastawili myślenie mas na pozytywne postrzeganie właśnie na drugiego człowieka, to nasze ludzkie relacje wyglądałaby zupełnie inaczej. Kiedyś królowie zawierali związki małżeńskie po to, by żyć w zgodzie z sąsiadem. A dziś?

    • A dziś władcy UE chcą zawrzeć jeden wielki związek (sowiecki, czyli państwo totalitarne Europa), abyśmy wszyscy żyli w jednej, wielkiej, psia mać zgodzie.

     • Zwrócić uwagę na te wszystkie szczyty G16,G8 czy jakoś inne G. Do czego one właściwie prowadzą? Czy ktoś w ogóle wie jakie ustalenia padają? Wywalona kasa w błoto. Inny ważny szczyt – przynajmniej tak mogłoby się wydawać, że jest ważny – WHO. Ta ostatnia organizacja przynajmniej z nazwy powinna dbać o zdrowie, a jak jest? Czy ten konkretny przypadek nie powinien być przedstawiony WHO? Każde państwo na świecie płaci składkę na tę organizację. Płace – wymagam. Ale nie, przecież WHO przyjmuje dobrowolne składki i właśnie o dziwo te składki są wyższe od składek narodowych. A kto wpłaca dobrowolnie do WHO? Wiki podaje, że np organizacja Rockefellera oraz Billa Gatesa. Wnioski nasuwają się same, a ludzie zwodzeni są innymi problemami, najlepiej gdy są skłótnieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here