Francja się BUDZI! Macron do Imigrantki: Wracaj do Swojego Kraju

5
19252

Wczoraj Prezydent Francji Emmanuel Macron był obecny na uroczystym otwarciu jadłodajni dla ubogich utworzonej przez organizację charytatywną Les Restos du Coeur (Restauracje Serca).

Przed wejściem do jadłodajni Macron został otoczony przez mieszkańców dzielnicy (zamieszkanej głównie przez imigrantów). W tłumie znalazła się młoda Marokanka z chustą na głowie, której udało się zwrócić się do prezydenta z prośbą o udzielenie jej azylu we Francji. Macron kazał jej wracać do swojego kraju, gdyż „nie mogą przyjmować całej NĘDZY świata”. Jeszcze kilka dni temu takie zachowanie Prezydent Francji zapewne określił by mianem rasizmu, ksenofobii, a może nawet faszyzmu. CO SIĘ ZMIENIŁO?

Więcej informacji na vlogu Atora:

5 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem są dwie możliwości:
    1.) makaronowi się wypsnęło co tak naprawdę myśli o imigrantach (gdyż każdy lewak to hipokryta)
    2.) makaronowi poparcie leci łeb na szyję, więc chciał pokazać francuzom, że doznał cudownego ozdrowienia psychicznego i teraz jest przeciw imigrantom. Niemniej na pustych słowach się skończy. merkel już wiele razy mówiła „będziemy ograniczać imigrację” i widzimy jak bardzo ją ograniczyła.

  2. Makaron jako uczeń Jezuickiej szkoły Lycée la Providence oraz były pracownik Rothschild & Cie Banque wypełnia wolę swoich mocodawców. To nie polityk tylko narzędzie w rękach bezdusznych męd tego świata.

  3. Pozwolę sobie jeszcze na jeden komentarz. Jaką sytuację mamy we Francji? Długoterminowy stan wojenny. Wysokie koszty poniesione na socjal. Rdzenni Francuzi mają zapewne powoli mieć dość. Dość Calais, zamachów, utraty tożsamości, ojczyzny – gdyby akceptowali zmianę to nie poznakibyśmy przecież Marine Le Pen. Z drugiej strony mamy sfrustrowanych kolonizatorów. Nowa ziema, nowe możliwości i nadzieje. Otmosfera osiąga temperaturę wrzenia. Makaron nagle mówi : Dość. Pamiętacie co się stało jak Indianie powiedzieli dość białemu człowiekowi gdy ten rozbestwił się w Ameryce? Pamiętacie co się stało jak sami Francuzi powiedzieli dość w 1848r? Mówi Wam coś słowo „gilotyna”? Znajdzcie sobie w internecie obraz „Barykada na Rue Soufflot” Horace Verneta – dzieło z perspektywy dzisiejszego dnia przedstawia przeszłość ale i możliwą przyszłość.

  4. Tu nie ma absolutniej żadnej tajemnicy ani zaskoczenia jak się weźmie POd uwagę że nowym doradcą Makarona został niejaki Schetyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here