Marek Jakubiak odejdzie z Kukiz’15? Coraz większe problemy klubu Pawła Kukiza!

3
2914
Źródło: rp.pl

Wczoraj za sprawą doniesień płynących z portalu wSensie.pl, w internecie wybuchła dyskusja o domniemanym transferze politycznym, którego bohaterem został Marek Jakubiak. Przedsiębiorca według informatora portalu ma przenieść się w najbliższym czasie z klubu Kukiz’15 do partii Wolność Janusza Korwin-Mikke.

„Jak przekazał nam informator, Marek Jakubiak przejdzie do ugrupowania Wolność JKM. Nie wiadomo jeszcze, czy wejdzie w skład osobnego koła” – twierdzi portal wSensie.pl

Do tych pogłosek odniósł się sam zainteresowany, Jakubiak oznajmił, że był na imieninach prezesa partii Wolność. W dodatku stwierdził, że opublikował zdjęcia z tego wydarzenia, aby zapobiec plotkom, jednak to spowodowało odwrotny efekt.

„No, cóż… Byłem na imieninach u pana prezesa. Sam opublikowałem zdjęcia z tej imprezy, żeby potem nie było plotek. I sam spowodowałem te plotki” – powiedział Marek Jakubiak na antenie wPolsce.

Całą treść wywiadu można znaleźć na YouTube, omawiany fragment rozpoczyna się od 3.10 min.

W ostatnim czasie Marek Jakubiak wraz z Jarosławem Porwichem został usunięty z władz klubu Kukiz’15. Nowe prezydium zostało wybrane bezpośrednio na polecenie Pawła Kukiza.

Polityk nie odpowiedział jednoznacznie na zadane pytanie. Zważając na ostatnie problemy klubu Kukiz’15 m.in. odejście posła Adama Andruszkiewicza, rozluźnienie przynależności do klubu Jacka Wilka, zamęt wewnętrzny, ta perspektywa wydaje się jak najbardziej realna.

W dodatku to nie jedyne spotkanie obu Panów w ostatnim czasie. Niedawno Marek Jakubiak chwalił się na Twitterze spotkaniem z Januszem Korwin-Mikke i Rafałem Ziemkiewiczem.

źródło: dorzeczy.pl, twitter.com – konto Marka Jakubiaka

========================================================

Zapraszamy do polubienia naszego fanpeg’a – WTemacie24, dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi publikacjami!

3 KOMENTARZE

  1. Dziwię się, że do tej pory Kukiz15 jeszcze się nie rozpadło. Cóż, racjonalni i porządni posłowie odchodzą, przejrzawszy na oczy jak „antypartyjnym” i „niosącym zmiany” projektem jest owy ruch, natomiast korytowcy przechodzą do większych chlewów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here