Potworność w berlińskim Görlitzer Park. Mikołaju uważaj na renifery.

3
2955
Źródło: pixabay.com

Jak podaje Berliner Zeitung, 3 listopada tego roku w berlińskim Görlitzer Park, doszło do incydentu. 23-letni mężczyzna miał złamać prawo z zakresu naruszenia dobrostanu zwierząt oraz stosunku seksualnym w miejscu publicznym. Jeśli nadal drogi czytelniku nie wiesz, o co chodzi, to zsumuj, proszę, oba wykroczenia i wyjdzie Ci zoofilia. Tak 23-latek zgwałcił na oczach przechodzącej opiekunki z dzieckiem… kucyka. Incydent wraz ze sprawcą zajścia został sfotografowany, dzięki czemu dość szybko udało się zatrzymać incydentariusza. (1) Jak podaje inne źródło, sprawcą okazał się oczywiście Syryjczyk (2)

Görlitzer Park jest miejscem szczególnie niebezpiecznym ze względu na handlarzy narkotyków. Zatrzymani stawiają czynny opór, gryzą policjantów itp. Jeden z 17 latków tak mocno uderzył funkcjonariuszkę, że złamał jej kości twarzy – otrzymany wyrok: rok w zawiasach. W całym Berlinie w ubiegłym roku (tj 2016) 1724 policjantów padło ofiarami napaści. (3)

Sugestia autora – poprosić nasze MSZ, by wystąpiło o merytoryczną lub faktyczną bratnią pomoc. Jeśli u sąsiada grasują wandale, wydaje się naturalnym chęć interwencji.

Wnioski autora: Niektórzy mieszkańcy Niemiec, nowo przybyli, wykazują silnie podwyższoną potencję. Strach pomyśleć co by było, gdyby kucyka brakło, nachodźców było dwóch, a opiekunka z dzieckiem właśnie zbliżała się w ich kierunku.

Źródła:
(1) https://mobil.berliner-zeitung.de/berlin/polizei/sodomie-im-goerlitzer-park-23-jaehriger-vergeht-sich-sexuell-an-pony-28828918?originalReferrer=https://www.google.de/
(2) http://www.journalistenwatch.com/2017/11/10/berlin-syrer-vergewaltigt-pony-im-kinderzoo/
(3) https://mobil.berliner-zeitung.de/berlin/polizei/interner-bericht-mehr-angriffe-auf-polizisten—dealer-werden-aggressiver-28505946

========================================================

Niniejszy artykuł stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego, czy się z nimi zgadza, czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

3 KOMENTARZE

  1. Powiem że puenta jest naprawdę smutna i prawdziwa a przynajmniej realna. Przygnębiające jest to co stało się z europą właściwie do upadku doprowadziła poprawność polityczna co jest absurdem i zakłamaniem prawdy i cenzurą w większości przypadków. Polska na tle innych państw europy wygląda na zdrową czego o emiratach francuskich i innych multikulti (kolejny absurd) już powiedzieć nie można

  2. Koziojebcy bzykają nieparzysto kopytne, Kon jest parzysto kopytny . To był zwykły nieuk. Pierwszy raz widział konia zawsze bzykał wielbłądy, do prawdy nie ma z czego robić afery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here