Zarobił 350 mln $ na giełdzie w 2 tygodnie. Tłumaczył, że jest PODRÓŻNIKIEM W CZASIE.

2
12736
Źródło: YouTube/Wideoprezentacje

Medialnie powraca temat Andrew Carlssin’a, który wcześniej poruszany był nawet przez bankier.pl (link na dole). Człowiek ten miał wziąć się „niemal znikąd” i przed 2 tygodnie dojść do 350.000.000 $ startując zaledwie od 800. Gdy został aresztowany przez FBI w związku z podejrzeniem o wykorzystywanie poufnych informacji o spółkach oznajmił, że pochodzi z przyszłości i zaczął opowiadać ciekawe rzeczy o czekającej nas przyszłości.

Oczywiście mógł to być zwykły spekulant pragnący uniknąć kary dzięki absurdalnej wymówce, ale internauci twierdzą, że sporo tego co zapowiedział w 2003 roku sprawdziło się (patrz link do bankier.pl na dole).

Więcej na ten temat we vlogu – kliknij tu lub w obrazek poniżej. 

Źródło: YouTube/Wideoprezentacje

 

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Fortuna-w-dwa-tygodnie-Podroznik-w-czasie-czy-insider-trader-688764.html

2 KOMENTARZE

  1. Gdyby rzeczywiście był podróżnikiem w czasie to mógłby po prostu skreślić prawidłowe numery w amerykańskim powerballu – w jednym ruchu zgarnąłby 200 mln $ i nie byłoby to dla nikogo podejrzane. Obstawiam, że nigdy nie było żadnego Andrew Carlssina i wszystkie fakty są zmyślone. Taka historyjka, żeby ludzi czymś zająć i nie zastanawiali się nad innymi rzeczami, które w tym samym czasie się dzieją. W Polsce był złoty pociąg a w Ameryce podróżnik w czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here