Wybuch na Podkarpaciu?! CO SIĘ DZIEJE!!!

11
37066

Na Podkarpaciu doszło do eksplozji miejscowości Wola Górzańska w pow. leskim, dwóch mężczyzn wykopało i wsadziło niewypał do ogniska. Eksplozja rozsadziła jednego z nich na strzępy. Drugi walczy o życie. Jego stan jest krytyczny.

Na miejscu zginął 44 –letni mieszkaniec Woli Górzańskiej. Ranny pochodzi z Bydgoszczy. Eksplozja miała miejsce około 30 metrów od zabudowań. Jak twierdzi rzecznik prasowy PSP mł. bryg. Marcin Betleja – dom jednorodzinny, który był najbliżej nie został uszkodzony.

Natomiast rzecznik prasowy podkarpackiej policji Anna Klee, podała, że motywy, którymi kierowali się mężczyźni nie są znane. Policja ustala przyczyny. Na razie podaje się że eksplodował granat. Mimo że granaty nie mają aż tak dużej siły, by rozerwać człowieka na kawałki. Bardziej prawdopodobny jest pocisk moździerzowy.

Obejrzyj też (kliknij tu lub w obrazek poniżej)

Źródła:

http://niezalezna.pl/206503-eksplozja-niewybuchu-na-podkarpaciu-sa-ofiary

pikio.pl/eksplozja-na-podkarpaciu-rozerwalo-ludzi-na-strzepy/

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego, czy się z nimi zgadza, czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

11 KOMENTARZE

  1. Od razu do nagrody Darwina, typowi „poszukiwacze”. Pewnie szukali kolejnego eksponatu do kolekcji, więc zamiast wezwać saperów to zaczęli sami rozbrajać.

  2. EEEEEEEEEEEEEEEEEE…… któryś z Redaktorów zrobił błąd, PEWNIE ATOR, bo ja pamiętam i sprawdziłem z brudnopisem że zamiast Chodź to jest napisane Choć….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here