Nożowniku ze Stalowej Woli – NOWE NIEZNANE FAKTY

0
6451
Źródło obrazka: pikio.pl

Napastnik to 27 letni Konrad K. który 20.10.2017r zaatakował klientów galerii handlowej VIVA, w Stalowej Woli.

Napastnik zaczął składać zeznania a Policja i Prokuratura podała informacji które udało się jej zebrać. Zeznania sprawcy nie są spójne i przeczą sobie. Z jednej strony mówi że się nie przygotowywał do napaść, natomiast z drugiej podaje że się przygotowywał. Z informacji z które udało się zebrać Prokuraturze wynika że działanie to nie było kierowane ani Pobudkami Religijnymi, Ideologicznymi czy też Politycznymi. Osoba ta leczy się psychiatrycznie od 3 lat, lecz nie był pod wpływem środków psychoaktywnych ani alkoholu.

W tej chwili zatrzymany znajduje się na w szpitalu psychiatrycznym w Krakowie, gdzie jest badany i przetrzymywany na czas procesu. Prokurator Janusz Woźniak mówi że dowody winy są jednoznaczne co wynika z nagrania monitoringu oraz z faktu że Noże Szturmowe zostały zakupione miesiąc przed tym zdarzeniem, zdaniem Prokuratora sam fakt że były to noże szturmowe świadczy że służą do ataku nie do obrony, co moim prywatnym zdaniem nie ma większego znaczenia bo gdyby były to noże kuchenne to nie znaczy że chciał tam gotować… a sam nóż może być narzędziem zarówno ofensywnym jak i defensywnym.

„Przejrzeliśmy monitoring, widok jest rzeczywiście porażający. Kamery uchwyciły moment działania podejrzanego w kilku miejscach. W mojej ocenie zebrany materiał dowodowy nie przedstawia żadnych wątpliwości” – Pan Prokurator Janusz Woźniak Szef Okręgowej Prokuratury w Tarnobrzegu.

Natomiast obrońca Konrada K. jest wynikiem poczucia zastraszenie i próbą odreagowania jak podaje dla Faktu: „Czuje się, jakby był zastraszany, nie chce sprecyzować przez kogo. I to wszystko tak się skumulowało, że musiał to gdzieś jakoś odreagować. Tak to wstępnie tłumaczył – mówił Leszek Augustyn

A na fakt że Konrad nabył noże miesiąc przed atakiem mówi że „Powiedział, że nabył noże, bo nie wiedział, czy będzie zaatakowany, czy będzie się musiał bronić, czy będzie musiał kogoś zaatakować”

W Wyniki ataku nożownika zostało poszkodowane zostało 10 osób z czego 1 nie żyje 5 w stanie ciężkim choć stabilny.

Zobacz też Atak Nożownika w POLSCE w STALOWEJ WOLI. „Incydenty” już w POLSCE?!

Atak Nożownika w POLSCE w STALOWEJ WOLI. „Incydenty” już w POLSCE?! [WIDEO]

Obejrzyj także (kliknij tu lub w obrazek poniżej)

źródła

DEMON ze Stalowej Woli przerywa milczenie! „Zaszlachtowałem ich, bo…”

Nożownik ze Stalowej Woli przerwał milczenie. „Zaatakował, bo czuł się zastraszany”. Nagrania z monitoringu porażają

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego, czy się z nimi zgadza, czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here