Kaczyński MIAŁ RACJĘ!! Epidemia Świerzbu w Niemczech – Powód? – UCHODŹCY!!

6
9009
Źródło: wpolityce.pl

W niemieckim szpitalu w Nadrenii Północnej-Westfalii została ogłoszona epidemia świerzbu. Lekarze określają ją miarą średnich rozmiarów, a jest on skutkiem migracji „uchodźców”.

W tym roku odnotowano dotąd aż 128 przypadków, a w zeszłym 113. Ale nie wszystkie przypadki zachorowania musiały zostać odnotowane. Zaczęło się od tego że Lekarze jaki i pacjenci zaczęli zauważać że chorują i mają dziwne wysypki. Co spowodowało prewencyjne zamknięcie oddziału szpitala w Bonn na czas kwarantanny.

Przed Falami migrantów świerzb praktycznie w Niemczech już nie występował, lecz jak twierdzi Dermatolog Herbert Kirchesch z Pulheim koło Kolonii teraz w okolicy Kolonii odnotowuje się przypadki w setkach, w aptekach są robione zapasy leków do walki z tą chorobą. W chwili obecnej ma teraz 40 pacjentów z tą chorobą. Według lekarza to winna imigrantów z bliskiego wschodu, bo zwiększenie liczby zachorowań zbiega się w czasie z falą migracji.

„Choroba rozprzestrzenia się szczególnie łatwo tam, gdzie panuje ciasnota, jak na gumowych pontonach, na których uchodźcy pokonują Morze Śródziemne oraz w ośrodkach dla azylantów”

Zwiększyły się też zachorowania na Gruźlice i inne choroby które w Europie były już rzadkością w roku 2016 to ok 6tys, w porównaniu do roku 2015 to wzrost 30%.

Należy też wspomnieć że świerzb to choroba powodowana przez pasożyty, sprzyjają jego przenoszeniu duże skupiska ludzi wokół siebie oraz zła higiena.

Objawy i przebieg.
„Świąd nasilający się w nocy, po kąpieli na skutek rozgrzania i uczynnienia świerzbowców. Zwykle na pośladkach, w okolicy nadgarstków i na bocznych powierzchniach palców, w naturalnych fałdach skóry, w okolicach pępka, brodawek sutkowych u kobiet, narządów płciowych, gdzie widoczne są norki świerzbowcowe. W okolicach zmian widoczne przeczosy – linijne nadżerki naskórka spowodowane intensywnym drapaniem. Nie zajmuje okolicy międzyłopatkowej oraz twarzy, z wyjątkiem świerzbu norweskiego. U dzieci często lokalizuje się na dłoniach i podeszwach stóp.” – źródło Wiki

Wiec jeżeli ktoś ostatni był w dużych miastach Niemieckich, gdzie są rozlokowywani uchodźcy, i ma takie objawy. Powinien jak najszybciej duć się do lekarza specjalisty (dermatologa), gdyż ta choroba pasożytnicza szybko się rozprzestrzenia.

Obejrzyj też (kliknij tu lub w obrazek poniżej)

źródła

wpolityce.pl/swiat/362378-epidemia-swierzbu-w-niemczech-szpital-w-bonn-zamknal-jeden-z-oddzialow-lekarz-to-konsekwencja-masowej-imigracji

ndie.pl/niemczech-wybuchla-epidemia-swierzbu-konsekwencja-imigracji/

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego, czy się z nimi zgadza, czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

6 KOMENTARZE

  1. No No, oby się choroba nie rozprzestrzeniła. Mimo tego, że każda choroba to cierpienie, to jednak myślę, że taka epidemia mogłaby zmienić opinię wielu ludzi na temat tak zwanych uchodźców. Pozdrawiam autora.

  2. Nigdy nie sądziłem że ucieszę się z epidemii ale to dlatego że chyba tylko tak da się obudzić ludzi zachodu i nakłoni ich to może do nieprzyjmowania nielegalnych imigrantów (niestety w to wątpię). Oby to nagłośniono w głównych mediach bo to poważne zagrożenie może nie teraz ale jeśli przywiozą jakieś groźniejsze choroby typu ebola to bedzie też i nasz problem

  3. Epidemią są sami nachodźcy. Gatunek, który napłynął z obcego środowiska jest od zawsze głównym zagrożeniem dla rdzennych organizmów. Przykłady to Australa i napływ królika oraz Ameryka, na której doskonale osiedliły się w z zasadzie od nie tak dawna szczury wędrowne. Teraz kolej na Europę. „Gatunek napływowy” trafia na idealny grunt do rozmnażania. Samiec posiada niekiedy kilka osobniczek płci pczeciwnej, których główną rolę jest właśnie rozmnażanie. Środowisko europejskie idealnie sprzyja do dalszej ekspansji nachodźców – pomoc społeczna, polityka otwartych ramion, zasiłki, dotacje, przywileje oraz warunki mieszkaniowe. Takiej epidemii nic już nie zahamuje.

  4. Chciał by też wszystkich uspokoić, na świerzb się nie umiera chyba że ktoś się zadrapie na śmierć lub nie wytrzymał psychicznie a raczej to rzadkość, ale jest ona dość dokuczliwa na co dzień. I jak się wam podoba mój artykuł.

  5. Kolejny news typu „Polska miała rację”. Fajnie się to nam czyta, ale Niemcy i tak nie wyciągną żadnych wniosków. Znowu wybrali Makrelę, a ona nie rozpisze przedterminowych wyborów,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here