Atak na Biuro Posłanki PiS w Toruniu!!!

8
28549

Do biura Posła na Sejm RP Pani Anny Sobeckiej, wtargnął mężczyzna który zachowywał się agresywnie. Mężczyzna krzyczał „ja zrobię z wami wszystkimi porządek, ja zrobię w końcu z tym wszystkim porządek”.

Jaka podaje na swoim twitter’ze posłanka. Na swojej stronie Poselskiej umieściła komunikat o tym całym zajściu. W którym przedstawia to co się wydarzyło. Według Pani Sobieckiej jest to wynik szykanowanie i podjudzania ludzi przeciw władzy Prawa i Sprawiedliwość, takich jak próba samospalenia i twierdzenia że była to winna PIS gdyż łamią oni demokrację itp. Więcej tu o samopodpalaczu –> klik. Posłankę uratował fakt że miała na miejscu ochronę i reakcja policji była natychmiastowa co podkreśliła na Twitter’ze.

Wydarzyło się to w 7 rocznicę podobnego incydentu w Łodzi gdzie został zabity działacz Marek Rosiak, co może mieć wręcz charakter symboliczny, moim zdaniem ciąg ostatnich wydarzeń nie ma raczej przebiegu symbolicznego lecz jest czymś zaplanowanym. Ktoś próbuje już nie przez protest a przez przemoc obalić PiS.

Komunikat Anny Sobieckiej z jej strony parlamentarnej:

Komunikat w sprawie ataku na moje biuro poselskie 20.10.2017  

Szanowni Państwo!

Wczoraj minęła 7 rocznica zabójstwa, działacza Prawa i Sprawiedliwości pana Marka Rosiaka w łódzkiej siedzibie partii. W tym smutnym kontekście pragnę Państwa poinformować, że dziś doszło do ataku na moje biuro poselskie przy ul. Mickiewicza 9/6 w Toruniu. Do pomieszczenia, w którym znajdował się pracownik mojego biura, wtargnął bardzo agresywny nieznajomy mężczyzna, który wykrzykiwał hasła, „ja zrobię z wami wszystkimi porządek, ja zrobię w końcu z tym wszystkim porządek”. Tylko dzięki zachowaniu spokoju oraz bardzo szybkiej interwencji ochroniarza, nikomu nic się nie stało. W tym miejscu pragnę również bardzo serdecznie podziękować toruńskiej Policji, która natychmiast pojawiła się na miejscu zdarzenia.
Szanowni Państwo, dzisiejszy atak na moje biuro poselskie jest dowodem na to, do czego może doprowadzić mowa nienawiści oraz nieustannie podsycana niechęć do obecnej władzy. Dlatego apeluję o spokój i rozwagę w dyskusjach społeczno-politycznych. Niech będą oparte na merytorycznych przesłankach, a nie podjudzaniu i szczuciu przeciwko sobie nawzajem.
Głęboko wierzę, że gdy w publicznej dyskusji przestanie się bazować na najniższych odczuciach i emocjach nigdy więcej nie będziemy musieli przeżywać tragicznych wydarzeń sprzed siedmiu lat.

Z poważaniem
Anna Sobecka

Poseł na Sejm RP

Przeczytaj także: 

Podpalił się by zaprotestować przeciw PIS. Opozycja twierdzi, że wina PIS. Czy na pewno? [WIDEO]

Atak Nożownika w POLSCE w STALOWEJ WOLI. „Incydenty” już w POLSCE?! [WIDEO]

Obejrzyj także (kliknij tu lub w obrazek poniżej):

źródła

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-20/do-biura-poslanki-pis-wtargnal-mezczyzna-krzyczal-zrobie-z-wami-wszystkimi-porzadek/

https://wpolityce.pl/polityka/363370-atak-na-biuro-poslanki-pis-anna-sobecka-agresywny-mezczyzna-wykrzykiwal-zrobie-z-wami-porzadek

https://wiadomosci.wp.pl/atak-na-biuro-poselskie-poslanki-pis-anny-sobeckiej-zrobie-z-wami-porzadek-6178871110002305a

http://sobecka.pl/akt-192.html

@sobecka_anna Twitter

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego, czy się z nimi zgadza, czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

8 KOMENTARZE

      • Pani Edyto, widzę że zostałem źle zrozumiany. Jeżeli osoba pisząca wyżej uważa powstrzymanie przez ochronę agresora za tożsame z represjami politycznymi myślę że warto jej uświadomić iż takie same represje stosują również przedstawiciele innych ugrupowań, pamiętam że chyba w poprzedniej kadencji ochroniarze jednego z polityków obezwładnili i zakleili taśmą usta człowiekowi który chciał owego polityka o coś spytać. Zaś w biurze Janusza Wojciechowskiego gdzie zginął Rosiak w zasadzie nikt poza nim nie zareagował, więc z jednej skrajności w drugą. Albo petenta traktuje się jak rzecz, albo giną ludzie bo nikt nie pilnuje.

  1. Nie no co ta propaganda robi z ludźmi?? Czy w jakiś sposób w bijając kobiecie do biura pomógłby temu poparzonemu? Czy poprawiłby poziom dyskusji publicznej? Czy poprawiłby stan demokracji?
    Dyrektorzy pewnych stacji tv i naczelni paru portali powinni mieć postawione zarzuty z tytułu nakłaniania do popełnienia samobójstwa oraz w tym przypadku, przypuszczalnie podżegania do popełnienia przestępstwa. No bo ciekawe co by było gdyby nie ochroniarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here