Atak Nożownika w POLSCE w STALOWEJ WOLI. „Incydenty” już w POLSCE?! [WIDEO]

6
11638
Źródło: Nowiny

Ok godziny 15 w Galerii VIVO w Stalowej Woli doszło do ataku nożownika. Osiem osób rannych jedna osoba zmarła na miejscu. Napastnik jest mężczyzną i ma 27 lat, z relacji Policji wynika że jest to Polak tak twierdzi WP.pl.

Został zatrzymany przez klientów galerii i oddany w ręce Policji, teraz przebywa w Areszcie. Był trzeźwy, jego motywy są nie znane. Natomiast Pikio podaje że Narodowość sprawcy jest nie znana. Napastnik biegał po centrum handlowym bez wyraźnego celu dźgając losowych ludzi.

Na razie trwa śledztwo i Policja jest dość oszczędna w informacjach. Ale dzięki temu że Sklepikarze w Galerii zamykali swoje sklepy przed napastnikiem chroniąc klientów udało się zmniejszyć liczbę poszkodowanych i tego że klientom udało się obezwładnić napastnika.

źródła

https://wiadomosci.wp.pl/stalowa-wola-atak-nozownika-w-galerii-handlowej-siedem-osob-rannych-jedna-nie-zyje-6178847343069313a

JEDNA OSOBA NIE ŻYJE, 8 RANNYCH PO ATAKU NOŻOWNIKA W GALERII HANDLOWEJ W STALOWEJ WOLI.Sprawca, 27-letni Polak, nie był wcześniej notowany. Motyw nieznany.

Opublikowany przez Konflikty i katastrofy światowe – KIKS24.com na 20 października 2017

6 KOMENTARZE

  1. Dobra, ujmę to tak, brakujące dane: A) narodowości i grupa etniczna, B) opcjonalnie, od kiedy ma ‚obywatelstwo’ i czy ma inne niż tylko Polskie, C) wyznanie, D) motywy działania, wiecie mam wątpliwości czy jak by biegał i krzyczał „allocha snackbar” to policja by powiedziała a wp by napisała…

    Jednak musimy się przygotować na takie akcje i zalegalizować broń palną choć by do ochrony domu, jak ta mówią eksperci: „Przestępca broń zawsze sobie zorganizuje, legalnie czy nie.”.

      • W sprawie obrony koniecznej niby Jaki coś tam kombinuje na korzyść obywatela, a co do broni: O jaką „legalizację” panowie wam chodzi?? Przecież w Polsce można legalnie ją posiadać jeżeli uzyska się pozwolenie i to właśnie z owymi pozwoleniami jest tak naprawdę problem, czy jaśnie pan z KWP raczy wam pozwolić na jej posiadanie czy też nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here