Nadciąga Nowa Fala Uchodźców – Nawet Kilka Milionów – Niemcy SAMI ICH PRZYWIOZĄ

0
11961

Podczas gdy kolejne kraje Europy powoli otrząsają się z szaleństwa niekontrolowanego przyjmowania tzw. uchodźców, a nawet usiłują deportować wcześniej przyjęci, Niemcy przygotowują się na wielomilionową falę nowych przybyszów. Nie będą oni nawet musieli przepływać morza i maszerować przez Europę. Niemcy przywiozą ich sami – samolotami.

Wszystko za sprawą prawa do łączenia rodzin jakie nabywają tzw. uchodźcy. Uprawnienia te nabyli jeszcze przed wyborami w Niemczech, ale jak donoszą media, tamtejsze urzędy celowo zwlekały z przyjmowaniem wniosków by nie drażnić wyborców. Nic dziwnego sami Syryjczycy, który mogą ściągnąć swoje rodziny na koszt podatnika to ok 400.000 osób. Jeśli nawet przyjmiemy, że każdy z nich ściągnie średnio tylko 5 osób to daje to 2.000.000 nowych tzw. uchodźców. Pamiętajmy, że rodziny muzułmańskie są liczne i niejednokrotnie składają się z jednego męża i kilku żon (każda z dziećmi). System prawny Europy zachodniej przymyka oko na wielożeństwo jeśli poligamistyczne małżeństwa zostały zawarte w krajach gdzie jest to tolerowane. Pamiętajmy też, że Syryjczycy to nie jedyne osoby jakie z „wielka falą tzw. uchodźców” dotarły do Niemiec. Nawet TVN podaje, że wszystkich jest ponad milion, a tu mowa jest jedynie o 400.000 Syryjczyków. W praktyce, więc ocenia się, iż do Niemiec może trafić nawet 8 milionów nowych tzw. uchodźców. Czy ich też Angela Merkel będzie chciała wcisnąć krajom ościennym w ramach tzw. „relokacji imigrantów”?

Więcej na ten temat we vlog (kliknij tu lub w obrazek).

Materiał na temat Austrii, która nie chce już przyjmować imigrantów i zapowiada deportację. (kliknij tu lub w obrazek).

Wywia z Polakiem od 8 lat mieszkającym w Norwegii o tym, że kolejna wygrana prawicy w tym kraju wywołana jest normalizacją polityki w sprawie tzw. imigrantów. (kliknij tu lub w obrazek).

 

Norwegia się BUDZI !!! Deportuje Uchodźców i Wybiera Prawicę. WYWIAD z Polakiem z Norwegii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here