Świat Zachwycony Przemówieniem Polskiego Posła vs Zdrada PO i Nowoczesnej [WIDEO]

12
44662

Na posiedzeniu Rady Europy odbył się swoisty sąd nad Polską. Delegaci w głosowaniu zdecydowali o przyjęciu rezolucji, którą można określić jako „szkalującą Polskę”. M.in. dlatego, że dotyczy nieaktualnego stanu prawnego – m.in. ustaw, które zawetował prezydent Andrzej Duda. Na szczęście w świat poszła nie tylko szkodliwa dla Polski informacja o rzekomym braku praworządności w naszym kraju, ale również fantastyczne przemówienie posła Dominika Tarczyńskiego, który po prostu POWIEDZIAŁ JAK JEST.

Przemówienie robi furorę w sieci i jest kolportowane w wersjach z opatrzonych napisami w różnych językach (samo przemówienie jest po angielsku). W przemówieniu poseł skutecznie wytyka skrajną hipokryzję Niemcom i Francuzom, którzy mają pretensje do Polski o rozwiązania jakie od lat z powodzeniem stosują u siebie. Poseł Tarczyński przypomniał także Francuzom, że ich kraj coraz bardziej pogrążą się w chaosie, a przedmieścia Paryża „płoną”.

Oberwało się także samej Radzie Europy, która niby tak interesuje się sprawami Polski, ale na głosowanie pofatygowało się raptem kilkudziesięciu z KILKUSET uprawnionych do głosowania. W myśl Polskich zasad demokratycznych byłoby to niemożliwe, gdyż nie byłoby tzw. kworum (minimalnej liczby osób uprawnionych do głosowania na sali). Jak widać w instytucji roszczącej sobie prawa do pouczania innych odnośnie demokracji ta podstawowa demokratyczna zasada nie obowiązuje. Niestety wśród osób, które dotarły na głosowanie byli m.in. posłowie z Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej, którzy POPARLI szkodliwą dla Polski rezolucję. W mojej ocenie jest to zdrada interesów Polski.

Więcej na ten temat mówię we vlogu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia – kliknij tu lub w obrazek

Jeden z wielu filmów z wystąpienia:

Źródło: https://youtu.be/EwUMhR5bJgI

12 KOMENTARZE

  1. Jak to mawia Marcin Rola „facet ma mentalne jaja”.
    Rząd powinien zainwestować w skuteczną kontrpropagandę – czyli odkłamywanie tego co wygadują na nas niemcy i spółka, bo to, że czasem taki Tarczyński, czy Szydło powiedzą kilka słów prawdy, to jeszcze za mało. Należy nieustannie przypominać opinii publicznej za granicą w których krajach europejskich faktycznie nie ma demokracji i łamane są prawa obywatela i człowieka.

  2. Ten materiał z głosowania dobrze pokazuje czym jest Unia Europejska. Regulacje pozwalające zaledwie kilkudziesięciu posłom decydować za kilkuset!!! Eurodeputowani, którzy pobierają gigantyczne uposażenia i nie raczą pojawiać się na ważnych debatach i głosowaniach!!! Stosowanie prawa silniejszego, które pozwala karać słabsze kraje za urojone przewinienia i pozostawanie w całkowitej bezkarności silniejszych państw. UE to instytucja pasożytująca na europejskich społeczeństwach, działająca w całkowitym oderwaniu od nich i na ich szkodę. Kojarzy mi się to z komórkami rakowymi u człowieka, które zaczynają działać niezależnie od organizmu człowieka i na jego szkodę, w końcu go zabijając lub doprowadzając do ogromnych cierpień. Społeczeństwa europejskie będą musiały wyciąć tą UE ze swoich organizmów lub nie przetrwają.

  3. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę- ale angielszczyzna pana Tarczyńskiego- rewelacja- oglądałem kilka jego wywiadów dla zagranicznych stacji- byłym bardzo pozytywnie zaskoczony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here