Feministki Chciały Obrazić Sklepowicza – POMYLIŁY MAILE. Wysłały wyzwiska do innej redakcji. [WIDEO]

9
15789

Feministki poczuły się na tyle dotknięte słowami pana Sklepowicza, że zorganizowały akcję wysyłania do niego korespondencji seryjnej (potocznie spam) zawierającej szereg bluzgów, zapowiedzi nękania i wiele innych przykrych rzeczy. Problem w tym, że pomyliły redakcje i zamiast do wrealu24.pl wysłały pełne nienawiści wiadomości do wtemacie24.pl. Tymczasem nasza redakcja nie ma nic wspólnego z panem Sklepowiczem i NIGDY NIE MIAŁA. 

Od soboty 7 października 2017 r. nasze skrzynki mailowe (również te nie związane z redakcja, a np. z reklamą) zalewane są wulgarnymi wiadomościami mającymi na celu dokuczenie panu Romanowi Sklepowiczowi. By zwiększyć prawdopodobieństwo kliknięcia i zapoznania się z pełną nienawiści treścią często maja one nagłówki typu „Ważna wiadomość”, „Pomysł na artykuł”, „oferta współpracy” czy „propozycja reklamowa”. Choć nie brakuje też nagłówków wiadomości typu „kacze gówno ubeckie antykobiece”.

Wiadomości w znakomitej większości i zawierają taką treść:

Choć zdarzały się również przypadki „zawiadomień do prokuratury”, w których faktycznie na „DW” znajdowała się prokuratura

Grzecznie odpowiadaliśmy, że nastąpiła pomyłka i nie jesteśmy redakcją „wrealu24.pl” – a to tam padły słowa, które feministki wzięły do siebie. Nie mamy też nic wspólnego z panem Sklepowiczem. Mimo tego nie dostaliśmy ani jednych przeprosin. Padła natomiast prośba (a raczej żądanie), abyśmy przekazali wiadomość panu Sklepowiczowi. Niestety nie podejmujemy się przekazywać się tak pełnych nienawiści wiadomości.

Naszym zdaniem akcja feministek świadczy o nich samych i nie zamierzamy brać w niej udziału. Więcej na ten temat we vlogu – kliknij tu lub w obrazek.

Przykładowe wiadomości:

9 KOMENTARZE

  1. Wyślijcie materiał do prokuratury – „zapowiedzi nękania i wiele innych przykrych rzeczy” – to chyba podlega pod jakiś paragraf. No i zdezorganizowało wam pracę – należy się odszkodowanie.

    • Wszystko co ma znamiona zagęszczenia głupoty o charakterze paranoidalno-maniakalnym z uwzględnieniem psychozy i panicznego lęku przed roztropnym używaniem ośrodka mowy jest jak najbardziej powiązane z wyżej przez Pana wymienioną osobą. Będąc osobą płci przeciwnej do wyżej wymienionej Pani życzę spokojnego dnia.

  2. Jak to zorganizowana akcja, to zapewne ktoś był pomysłodawcą i podał im zły adres. Ten ktoś powinien ponieść konsekwencje, niech nie czują sie bezkarne.
    Wypowiedz tego Pana była, jaka była, nie zawsze powinno sie głośno mówić co sie myśli, szczególnie w taki sposób, ale przynajmniej potrafił PRZEPROSIĆ za swoją wypowiedz.
    A te panie, jak widać nie potrafią. Bardzo mi wstyd, że takie osoby wypowiadają sie w imieniu wszystkich kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here