Kaczyński wycofa się z polityki?! Czarne chmury nad Polską?!- zaskakujące przepowiednie polskiej jasnowidz.

4
13216
Źródło: niezależna.pl/geralt

Przepowiednie w tym artykule należą do jednego z uczestników Projektu Messing, który od zeszłego roku zrzesza jasnowidzów z Polski i innych krajów, w celu wzmocnienia ich mocy i trafniejszego określenia przyszłości. Projekt jeszcze się rozwija, ale są już podawane wizje paru osób przez głównego opiekuna projektu.

„Pani Agata” mieszka na południu Polski. Od dziecka posiadała paranormalne zdolności (prorocze sny, przeczucia, wizje, wyczuwanie u ludzi nadchodzącej śmierci przez zmysł węchu), które przybrały na sile w czasie choroby, kiedy była piętnastolatką. Na początku nikomu nie wspominała o tym, jednak po kilku latach zmieniła zdanie i zaczęła rozwijać swoje moce. Dziś jak wiele osób ze swojego środowiska wierzy w reinkarnację, mistyczną siłę słowiańszczyzny, zmiany na Ziemi i konieczność rozwoju duchowy. Według źródła spełniły się wizje dotyczące katastrofy smoleńskiej, katastrofy samolotu Germanwings i śmierci dzieci po zawaleniu się meksykańskiej szkoły w czasie trzęsienia ziemi.

Wizje Europy i świata

„Pani Agata” obawia się, że coś złego wydarzy się w Hamburgu. Dojdzie do upadku Szwecji, przeczuwa „coś nagłego i zupełnie nieoczekiwanego, robienie dobrej miny do złej gry. Do samego końca”. Rozprzestrzeni się zaraza w Rosji- choroby, którą zażegnano- a przynajmniej tak myślano.

W przypadku Stanów Zjednoczonych zaostrzenie konfliktu nie będzie z Koreą Północną („Trump dalej będzie grozić palcem, ale tylko na tym się skończy. Kim Dzong na razie tylko pokazuje swoją siłę, można powiedzieć, że się bawi”), tylko z Rosją. Będzie to związane z zaginięciem dziennikarza i pojawieniem się uderzających w Trumpa nagrań. Co zaskakujące, Melania Trump ma zlecić zastrzelenie męża!

Ponure wizje o Polsce

Pogoda- nie będzie zimy stulecia, zima będzie taka jak w zeszłym roku. Będzie jeszcze rzadziej widoczne słońce, co spowoduje zwiększenie się ilości samobójstw i przestępstw popełnianych ze skrajnych emocji. Jeśli chodzi o plony, to będą mniejsze, ale nie na tyle, by się mówiło o katastrofie. Prawdziwym problemem okażą się pasożyty/ robaki niszczące je. Wróci przez to temat oprysków i chemii w rolnictwie. Kilka państw nałoży embargo na naszą wieprzowinę i drób, w wyniku czego zmusi się polskich konsumentów do ograniczenia strat, przez zwiększenie sprzedaży na rynku wewnętrznym. Podwyższy się po to sztucznie ceny owoców i warzyw, by Polacy kupowali tanie mięso.

Dalsza przyszłość Polski wydaje się być w czarnych barwach. Zdaniem jasnowidz „jesteśmy w 2-3 letnim okresie trwania w Polsce amerykańskiego snu”. Pod koniec 2018 roku dobiegnie końca ten okres i państwo będzie funkcjonować tylko dzięki kredytom i pracy Ukraińców, którzy niezauważenie zdominują rynek. „Sytuacja będzie się pogarszać i będzie więcej roszczeń socjalnych ze strony Polaków” – nie ukrywa. W najgorszej sytuacji będą osoby zaciągające kredyty w latach 2018/19. Rozpocznie się również w tym czasie osiedlanie Niemców w Polsce. Pod koniec 2018 roku pogorszy się zdrowie Jarosława Kaczyńskiego, przez co zniknie z polityki.

Apokalipsy nie będzie- Ziemia tylko wystawi ludziom rachunek

Dalsza przyszłość ludzkości nie jest kolorowa. Jak uważa „Pani Agata”, Ziemia nie wyżywi większej ilości ludzi, co zmusi do radykalnej selekcji naturalnej. Najbogatsi mimo swoich starań nie przetrwają, zdołają tylko najsilniejsi. Coraz częstsze katastrofy naturalne będą kolejnym krokiem do „lepszego świata”.

Artykuł napisany dla rozrywki czytelnika jako ciekawostka- nie jest to emanacja własnej wiary. Osobom zainteresowanym komentarzem „Pani Agaty” w kwestii Bursztynowej Komnaty, Złotego Pociągu, Państwa Słowian, Piramid, Potopu, Tesli, reinkarnacji i duchowości polecam przeczytać źródło:

http://messing.org.pl/artykuly,2805,polska-jasnowidz-ostrzega-ona-zleci-zabojstwo-meza.html

4 KOMENTARZE

  1. Brednie ,Glupoty,Glupoty,Glupoty nawiedzonych w jakis sposob manipulantow i oszustow .Najslynniejszy w Polsce Jackiewicz tez przepowiadal kilka lat temu upadek uni chyba w 2013 czy2014 i nie upadla zreszta przepowiadal duzo innych rzeczy i nic sie nie sprawdzilo.Wziac Bata i po plechach i rozgoniccwaniakow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here