Petycja przeciwko likwidacji Ośrodka jeździeckiego AKJ ,,Eden” Prośba o pomoc!

0
2202

Wszystko co dobre ma kiedyś swój koniec, jak głosi pewne przysłowie, ale czy w tym przypadku będzie miało ono zastosowanie? Przejdźmy zatem do rzeczy, sytuacja wygląda nastepująco. Ośrodek jeździecki AKJ „Eden” znany także jako po prostu Polsad, ma w tym momencie problem i to duży, problem, który rozwiązać mogą tylko ludzie dobrej woli np. tacy jak Ty!

W skrócie wygląda to tak, że tereny podlegające Polsadowi, należą do Miasta Krakowa, i są dzierżawione, w tym momencie na te tereny zbliża się przetarg, do którego staje deweloper X, który zamiast wesoło hasających koni, widzi tam kolejne bloki. Celem akcji jest zebranie jak największej liczby podpisów czy to fizycznie czy online, by jakoś przekonać władyków, o tym, że teren taki jest nadal potrzebny i warto w niego inwestować.

 

Karta informacyjna

Dlatego, jako osoba związana z tym miejscem pragnę w tym momencie poprosić Was o pomoc, jakąkolwiek, tu na prawdę nie chodzi o pieniądze, jedynie o zainteresowanie i wyraźny sprzeciw wobec chociażby pomysłu likwidacji tego miejsca, które istnieje już od prawie 30 lat.

Najprostsze sposoby na pomoc są tak na prawdę dwa: osoby z Krakowa zapraszam do składania podpisów na terenie ośrodka mieszczącego się przy ulicy Dobrego Pasterza 121, 31-416 w Krakowie. Osoby natomiast które nie mogą, bądź są z poza Krakowa mogą swoje podpisy składać w linku. Ośrodek jest otwarty cały tydzień od 9-19

Poniżej zamieszczam dwa linki, jeden do założonej w internecie petycji, pod którą można się podpisać:

Petycja online.

Druga opcja dla osób, które mogą to wypromować jakoś na serwisie wykop, żeby zmaksymalizować zasięg.

Mój wykop z informacjami.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek zainteresowanie, nawet najmniejsza aktywność jak przesłanie tego do znajomych i pokazanie problemu może pomóc, nie oddawajmy tego spokojnego kawałka ziemi ohydnym deweloperom, którzy są w stanie zniszczyć wszystko by tylko wybudować kolejny blok.

 

Pozdrawiam,

Sh3pard

Źródła:

  • karta informacyjna ma wielu autorów, w tym mnie, moją dziewczynę, oraz osoby z ośrodka,
  • informacje pochodzą od osób uczęszczających do AKJ „Eden”, stąd wiem o całej sprawie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here