Polityczny Matrix. Całkowita kontrola naszej rzeczywistości? Kto jest Neo, a kto agentem?

2
3449

Poniższy tekst nie będzie zgrabny ani ładny , wręcz przeciwnie, po prostu piszę co mi na duszy leży , niestety w bardzo okrojonej wersji , gdyż temat jest jak rzeka .

Z niecały rok temu pojawił się artykuł na temat pary miliarderów opłacających sowicie ,,tajne badania nad tym czy żyjemy w matrixie i jak uwolnić z niego ludzkość ,, Ale w cale nie trzeba żadnych wielkich sum pieniędzy by się o tym przekonać , i nie chodzi tutaj o żaden ,,program komputerowy ,, , tylko o naszą świadomość

Poniżej przedstawię kilka w większości suchych wpisów dotyczących różnych wydarzeń i nie tylko(Wszelkie domysły pozostawiam ,,wolne,,)

Przykładowe uchwały sejmowe:

  • Z dnia 6 października 2016 roku , dotyczące TTIP , CETA, NAFTA
  • Kwiecień 2008 roku – Traktat Lizboński
  • Europarlament i głosowania z 2010 roku nad ACTA

(Co w nich jest dziwnego ?? )

Przykładów takich cała masa, nieświadomi jesteśmy jak bardzo takie ustawy uderzają w nas , sprawy wód polski , o tym jak wyprzedawane są nasze bogactwa naturalne , np dostęp do wody , zewnętrzna siła może ją sterować i co wtedy , a Polska ma mniejsze zasoby wody pitnej niż Egipt, niszczenie polskiego rolnictwa , obowiązkowe szczepienia , bezkarność wielkich koncernów itd .

– Sprawa Islamizacji Europy – głównie patrzymy na zachód i widzimy wszelkie brudy tam, u nas gloryfikujemy postawę naszego rządu wobec nie przyjmowania nachodź-ców do Polski , jak i płomienne przemówienia Pani premier dotyczące tego tematu .
A co widzimy w Polsce ? Płynące jeszcze powoli , sygnały o zwiększającej się ilości ,, osób pochodzenia arabskiego,, widzianych na ulicach naszych miast.
Jest też jeszcze sprawa meczetów , o ile znamy te oficjalne to istnieje również pojęcie tajnych meczetów , których może być już wiele nie gdzieś na zachodzie, tylko tutaj w Polsce..

Pomijając już kwestie zagrożeń płynących z naszego ogródka , to można spojrzeć na naszą zachodnią granicę z Niemcami, na której to w niekontrolowany sposób każdy ,,uchodźca ,, z terenu Niemiec może przejść do Polski , pomimo że ich dokumenty zezwalają na podróżowanie na terenie tylko i wyłącznie danego landu.

Stanowisko władz polski wobec Banderowskiej Ukrainy. po tkz. euromajdanie (Zarówno tych obecnych jak i poprzednich) Czczenie zbrodniarzy OUN/UPA na Ukrainie jest na porządku dziennym. Uroczystości państwowe , podręczniki szkolne ,,Bandera i ja ,, , bezczeszczenie pomników ofiar zbrodni Wołyńskiej , itd. (Po prostu jawnie plują nam w twarz , a my mówimy że deszcz pada.)
A Ukraińców w Polsce oczywiście w kręgach nie oficjalnych jest już z ponad 2 mln (I nie , nie piszę że wszyscy Ukraińcy to banderowcy , ale każdy banderowiec to … , jeśli odnosić się do powiedzonka na temat nachodź-ców ze wchodu).

– Działania obcych agentur na terenie Polski , widać to jak na dłoni , co w trawie piszczy w różnych kręgach. Już pomijając obraz rządów III RP , niedawna sprawa pewnej fundacji , która przedstawiła plan i nawoływała do rozwalenia państwa (pisząc łagodnie..) Po grzmiało trochę w mediach i co , i nic.
Jej przewodniczący chodzi sobie po ulicach jak gdyby nigdy nic i śmieje nam się prosto w twarz. Czy to normalne że władze nic z tym nie robią ?

Temat afery polityczne ? A gdzie ,,odpowiedzialność,, (Oczywiście jakieś kozły ofiarne były.) Ostatnia afera taśmowa jak i poprzednie , kto o tym pamięta ? Padało tam wiele ciekawych cytatów , które lubimy używać przeciwko poprzedniemu rządowi i co z tego ? Kto w ogóle pamięta co mówił dany polityk rok temu, trzy lata temu, dwadzieścia lat temu ?

Sławne powiedzenie że ,, państwo polskie istnieje teoretycznie,, to gorzka prawda i nie odnosi się tylko do okresu rządów PO/PSL, stan ten trwał przed tym jak i trwa nadal, a przykładów że tak jest nie trzeba szukać daleko , część z nich jest wyżej . Jeden z nich można również wyciągnąć z ostatniej nawałnicy która przeszła nie tak dawno nad Polską, jak i z ,,grudniowego puczu,,.

Wszyscy znamy pojęcie dziel i rządź , widzimy ją zastosowaną w praktyce , na naszym podwórku to podziały na pisowców , kodowców i tak dalej, dajemy się nabierać na te tanie gierki. Pranie mózgów trwa cały czas, słyszymy o Chemtrails , NWO, multikulti , islamizacji europy, ,,bratniej pomocy USA w różnych regionach,, ,działalności wielkich koncernów itd. . Widzimy że nasi rządzący wydają się nie służyć tak naprawdę nam , przykładów jest cała masa i co z tym robimy ? Zapoznajemy się i odrzucamy to , bo jest to zbyt prawdziwe by było realne. Boimy się teorii o czipowaniu ludzi , ale to jest już tylko ostatni gwóźdź do trumny ,,gatunku człowieka wolnego,,. Boimy się myśleć poza wyznaczonymi schematami , nie wspominając już o zaniku pamięci wstecz historii.

Są osoby które dogłębnie omawiają te tematy i wierzę że są wśród nich osoby działające w sposób naturalny (Oddolnie) Niestety są marginalizowani nie tylko przez jakieś wyższe organy, ale też i przez nas samych .
Wszystko to co dziś widzimy na wschodzie , zachodzie, południu… jest zaplanowane . Pranie naszych mózgów trwa w najlepsze, a do czego to doprowadzi nie wiadomo, ale cokolwiek to będzie nie będziemy mieć na to żadnego wpływu , a dobre to dla nas zwykłych szaraków na pewno nie będzie, tylko że kiedy w końcu to nastanie, już nie nam będzie osądzać co jest dobre , a co złe dla nas.

A na podsumowanie cytat.

,, Matrix jest wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron. Nawet tu i teraz. Widzisz go wyglądając przez okno i włączając telewizor. Czujesz, gdy idziesz do pracy, czy do kościoła, gdy płacisz podatki. To świat, który postawiono ci przed oczami, by przesłonić prawdę… ,,
Morfeusz

 

Źródła:
/https://www.youtube.com/watch?v=BnQ2Po5tadA&list=PLXUxPmB4QFL49z3vJmu_i-xaREHRXDyrX
/https://www.youtube.com/results?search_query=jack+caleib
/https://www.youtube.com/channel/UCGLxROqgm9kjcuYaaWVJfRA
/https://pl.wikiquote.org/wiki/Matrix

2 KOMENTARZE

  1. Sam temat, czy odpowiedź na pytanie czy żyjemy w symulacji – matrixe? To masz rację, temat rzeka. Teraz tak, po co bogaci ludzie zatrudnili naukowców? W jakim celu? Rzeczywiście po to aby udowodnić i obwieścić, że wszyscy żyjemy w iluzji? Nie. Jeśli im się uda coś udowodnić, to całą wiedzę: dowody, oszukiwanie systemu, łamanie kodu itd zatrzymają dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here