Strona główna Wiadomości „Kobiety lubią gwałt” – Włoski mediator medialny sprowadzający nielegalnych imigrantów do Europy

„Kobiety lubią gwałt” – Włoski mediator medialny sprowadzający nielegalnych imigrantów do Europy

12
7553
Źródło obrazka: polki.pl

„Gwałt tylko na początku jest najgorszy, potem kobieta staje się spokojna i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym” – tak gehennę polki grupowo gwałconej na oczach męża we Włoskiej miejscowości Rimini skomentował Abid Jee – Włoski mediator medialny pracujący w Cooperative Lai-Momo z Bolonii, która sprowadza nielegalnych imigrantów do Europy.

Abid nie powiedział skąd ma taką wiedzę i czy są to jego prywatne poglądy, czy też element kultury, bądź przekonań religijnych. Nikomu też nie przyszło do głowy zadać mu takich pytań, a moim zdaniem byłoby to wskazane. Zwłaszcza, iż „mediator medialny” jest osobą, której zadaniem jest załagadzanie sporów dziejących się w domenie publicznej. Jest to więc m.in. swego rodzaju fachowiec od wyciszania niechcianych dyskusji w mediach. Tu intencja Adiba wydaje się być jasna: „Przestańcie czepiać się tak bardzo tych 4 biednych imigrantów i użalać nad Polską. Na pewno jej się to podobało, a teraz tylko szuka atencji.”
Na szczęście Włoska opinia publiczna nie podzieliła jego zdania. W Italii wybuchł skandal, a wpis z Facebooka został usunięty przez autora. Przez autora, a nie sam serwis, co też pokazuje jakie treści korporacja Zuckerberga akceptuje. Nie zamieszczono także przeprosin, ani sprostowania. Można więc domniemywać, że Abid Jee nadal uważa, że gwałt to swoisty sposób na sprawienie kobiecie przyjemności wbrew jej woli. Pozostaje tylko pytanie jak wielu nielegalnych przybyszów jakich sprowadził do Europy myśli podobnie i ile gwałtów, których prawdziwa plaga rozlewa się w niektórych krajach „Na Zachodzie”, jest tak motywowanych. Tłumaczyłoby to wiele, na pozór kompletnie idiotycznych, tłumaczeń tzw. imigrantów typu: „No zgwałciłem, ale od 4 miesięcy nie miałem seksu, wiec to było dla mnie takie pogotowie seksualne” – więcej na ten temat znajdziesz tu (kliknij) i tu (kliknij)
Abid Jee został zatrudniony w Cooperative Lai-Momo w grudniu 2016 roku. Wcześniej pracował w regionalnym centrum Mattei – punkcie redystrybucji migrantów. Po skandalu został zwolniony z Cooperative Lai-Momo, a organizacja napisała na swoim facebooku: „Potępiamy takie sformułowania zawarte w tym stanowisku”. Nikogo jednak nie przeprosili.
Nie jest to pierwsza próba odwrócenia uwagi od nielegalnych imigrantów jako winnych horroru polskiej pary. Wcześniej Włoska gazeta  „Corriere della Sera” opublikowała rekonstrukcję, z której wynikało że sprawcy byli BIALI. Więcej na ten temat znajdziesz tu (kliknij).
Więcej na temat poprawności politycznej upokarzającej polska parę skrzywdzoną we Włoszech. – kliknij 

Źródło:

http://niezalezna.pl/201806-lewak-z-wloch-skomentowal-atak-na-polke-quotkobiety-lubia-gwaltquot-takiego-typa-to-trzeba

12 KOMENTARZE

  1. Kobiety lubią gwałt? To jak powiedzieć, że wszyscy ludzie lubią być torturowani, bo w głębi serduszka są masochistami. Na początku trochę krzyczą z bólu, ale potem się uspokajają (to nie tak, że nie mają już nawet siły krzyczeć).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here