Włosi wrabiają BIAŁYCH w gwałt na Polce by chronić imigrantów – Poprawność polityczna sięgnęła zenitu!

6
14378
Źródło: video.corriere.it

Niedawno doszło do szokujących wydarzeń we włoskiej Rimini. O których informowaliśmy na łamach naszego portalu:

Zbiorowy gwałt na Polce we Włoszech.

Włoska gazeta  „Corriere della Sera” postanowiła stworzyć animację  3D, która rekonstruowała przebieg zbrodni. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden mały szczegół. Twórca animacji, oprawców przedstawił jako białoskórych mężczyzn, co jest sprzeczne z zeznaniami Polaka, który powiedział, że jego i żonę napadli napastnicy o oliwkowym kolorze skóry, którzy posługiwali się łamanym językiem angielskim.

To nie pierwszy przykład takiego postępowania. W ekranizacji sagi Stephana Kinga „Mroczna Wieża” rolę Rolanda zagrał czarnoskóry Idris Elba, chociaż autor w sowich powieściach jednoznacznie określił rasę bohatera na białą. Postać rewolwerowca była wzorowana na Clincie Eastwoodzie, a w tomach wielokrotnie Ronald jest nazywany „białasem”.

Więcej na temat absurdów poprawności politycznej – kliknij

źródła: wmeritum.pl, niezalezna.pl/

Od redakcji: Jesteśmy przeciwko rasizmowi i stereotypom. Jednak apelujemy o zdrowy rozsądek w tej materii, jak i w innych. Nie popadajmy w skrajności. Niektóre środowiska chcą wykreować nową rzeczywistość, gdzie za wszystko, co jest złe odpowiada biały człowiek. Nie możemy się godzić na zaprzeczanie faktów, tylko, dlatego że to godzi w poprawność polityczną!

Dopisek od redakcji możecie udostępnić, albo nie wasz wybór, ale to już robi się coraz bezczelniejsze! Nie pozwólmy na takie poczynania!

6 KOMENTARZE

  1. Tak samo w zeszłym roku, albo dwa lata temu, Eurokołchoz czepiał się bodajże czeskiego studia, że w ich grze komputerowej, której akcja rozgrywa się w Europie, w średniowieczu, nie ma murzynów, co jest rasizmem.

  2. Tych bydlaków, tę hołotę, która dokonała tego haniebnego czynu należałoby rozstrzelać publicznie, jak to mają w zwyczaju robić w Chinach. Względnie powinni zginąć w jakimś wypadku. Gdyby wypadków byłoby dużo to może „uchodźcy” znów by na swoje łajby wsiedli i wrócili na czarny ląd….

    A ktoś, kto robi taką animację to zwykły propagandzista, oczywiście tego nie życzę, ale ciekawi mnie co by zrobił, gdyby zdziczałe małpy zgwałciły jego żonę na jego oczach, a potem by się dowiedział, że tego czynu dokonali normalni ludzie, w domyśle, wywodzący się z tej samej co on kultury. Oczywiście zdziczałe małpy są też niestety w naszym otoczeniu, ale myślę, ale sądzę, że to temat na inną dyskusję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here