ISIS grozi Papieżowi Franciszkowi

5
5621
Źródło: YouTube/Mini News

W sieci pojawił się kolejny film propagandowy tzw. państwa islamskiego. Celem tej zbrodniczej organizacji jest wprowadzenie na całym świecie prawa szariatu – czyli prawa religijnego Islamu. W tym celu organizacja ta dopuszcza się różnych niegodziwości począwszy od niszczenia dzieł sztuki, poprzez obiekty sakralne innych religii niż Islam, a skończywszy na mordowaniu ludzi – w tym poprzez przeprowadzanie zamachów terrorystycznych na cywili.

Teraz organizacja ta w swoim nowym filmie propagandowym grozi Papieżowi Franciszkowi i zapowiada przybycie dżihadystów do Rzymu. Film został nakręcony w zdemolowanym i sprofanowanym przez ISIS kościele w Marawi, na Filipinach.

W materiale widać jak bojownicy przewracają krzyż z Jezusem Chrystusem, rozbijanie świętych figur, pozowanie z bronią na tle płonącego konfesjonału oraz dżihadystów pozujących z flagą państwa islamskiego.

W materiale jest też scena zniszczenia zdjęcia Papierza Franciszka opatrzona słowami „Pamiętaj o tym, że ty jesteś w Rzymie, i my będziemy w Rzymie. Bóg tak chce.” Jest to wyraźna groźba, którą można odczytać tylko w jeden sposób: „Przybędziemy do Rzymu i zrobimy z nim to co z tym kościołem, a z tobą zrobimy to co z tym zdjęciem”

Groźby bojowników państwa islamskiego względem głowy Kościoła katolickiego z jednej strony nie dziwią, gdyż zniszczenie chrześcijaństwa (którego największym elementem jest katolicyzm) to ich cel. Z drugiej jednak strony działania samego Papieża Franciszka są na rękę dżihadystów. Państwo islamskie, jak zapowiedziało, używa bowiem fal uchodźców do przerzucania do Europy swoich bojowników. Według różnych szacunków jest ich już na starym kontynencie nawet od kilku do kilkunastu tysięcy. Operacja ta jest dla ISIS łatwa do przeprowadzenia, gdyż kontrola na zewnętrznych granicach Unii napływających osób jest znikoma. Papież Franciszek zaś bardzo mocno lobbuje za przyjmowaniem jak największej liczby tzw. uchodźców. I choć jego celem z pewnością nie jest ułatwienie życia państwu islamskiego, to niestety w istocie to robi. Gruntowne sprawdzenie tak wielkich mas ludzkich jakie napływają do Europy jest po prostu fizycznie nie wykonalne. Wezwania Papieża Franciszka wykorzystują zaś rozmaite organizacje lobbujące za niekontrolowanym przyjmowaniem do Europy tzw. uchodźców, w szeregach których wedle zapowiedzi samego ISIS, organizacja miała ukryć swoich bojowników.

Ciekawostką jest fakt, że groźby opublikowane na nowym filmie propagandowym państwa islamskiego zbiegają się z rzekomą PEŁNĄ wersją III Tajemnicy Fatimskiej, która ma być zgoła różna od podanej oficjalnie. Więcej na ten temat dowiesz się z vlogu – kliknij

 

Źródła: YouTube/Mini News , NewsBook

5 KOMENTARZE

  1. Pozwolę sobie powtórzyć mój komentarz :

    http://m.filmweb.pl/Agora

    Link do opisu naprawdę ciekawego filmu. Upadek cesarstwa rzymskiego. Historia lubi się powtarzać, tylko tym razem chrześcijanie oddadzą władze islamistom. Nie nastąpi to z dnia na dzień. To już trwa i chyba nie da się tego procesu powstrzymać. Podobieństwa z filmu są identyczne do tych z dzisiejszych czasów – incydenty, oddanie władzy „nowym”, umocnienia prawne = nowy porządek świata, nowa cywilizacja. Nikt nie będzie płakać po nas. Przykre ale do tego dąży Europa.
    Film polecam. Przy czym podczas oglądania należy odwrócić trochę rolę. Ci co oddają władze – stary Rzym, pewny swojej wiecznej siły, stałej racji i trwałego, niezniszczalnego fundamentu – trzeba utożsamić sobie z dzisiejszymi Europejczykami. A filmowych chrześcijan – zdeterminowanych, pchniętych sukcesami i bezkarnością – z dzisiejszymi nachodźcami. Tak zmienia się świat.

  2. A ti jest dziwne że grożą jednemu z największych zwolenników sprowadzania uchodźców do Europy. Ech, kręci sam na swoją szyje pętle papa franek, kręci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here