Nożownik z Warszawy – Arab czy Izraelczyk? A może jedno i drugie?

7
4913
Źródło: pyta.pl

Kilka godzin temu za portalem pyta.pl, podobnie jak wiele innych mediów, informowaliśmy o ataku arabskiego nożownika na Policjanta w Warszawie. Teraz dzięki informacjom przekazanym przez asp. Rafała Retmaniaka z Komendy Stołecznej Policji portalowi Onet, wiemy więcej o napastniku.

Okazał się on być obywatelem Izraela, co wcale nie wyklucza jego arabskiego pochodzenia. Mimo powszechnego przekonania o islamofobicznym nastawieniu tego kraju, osoby pochodzenia arabskiego otrzymują czasem obywatelstwo Izraelskie. Czasem nawet udaje im się zrobić karierę w polityce. Jeszcze w 2007 roku Gazeta Wyborcza pisała o „Pierwszym Arabie w Rządzie Izraela” (sprawdź źródło: http://wyborcza.pl/1,75399,3846095.html). Jedno nie wyklucza, więc drugiego. Podobnie jak to, że zamachów we Francji mogli dokonywać Francuzi arabskiego pochodzenia krzyczący Allahu Akbar.

Policja przeprowadza w chwili obecnej czynności mające na celu weryfikację zdrowia psychicznego napastnika, a także czy w chwili popełnienia czynu, nie znajdował się on pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych substancji wpływających na zachowanie ludzi.

Policja nie potwierdziła natomiast informacji, że przy napastniku znaleziono broń palną.

O zajściu czytaj więcej:

PILNE: Atak arabskiego nożownika na Policjanta w Warszawie przed koncertem Allah-LAS.

Moment zatrzymania:

 

Źródła: wiadomosci.onet.pl, Wyborcza.pl, pyta.pl

 

info z oststniej chwili – policja w Warszawie zatrzymała w okolicy Nowego Świata mężczyznę arabskiego pochodzenia. Męż…

Opublikowany przez pyta.pl na 24 sierpnia 2017

7 KOMENTARZE

  1. Cholera, coraz więcej sygnałów o „śniadych gościach” dochodzi z różnych zakątków Polski. Albo odwiedzają nas z zachodu na zasadzie wolny przepływ ludzi w UE, albo władze lokalne z ramienia PO lokują imigrantów na przekór rządowi.

    • Bo w Polsce jest takie super prawo że jak by go ktoś zastrzelił to musiał by się długo tłumaczyć u komendanta a przy odrobinie „szczęścia” mógłby dostać kare

  2. Za każdy INCYDENT na terenie naszego kraju z udziałem nachodźcy Polska winna domagać się zwrotu kosztów operacyjnych naszych służb, zadość uczynienia poszkodowanym itp od UE a zwłaszcza od Niemiec.

  3. Co kolwiek nie napisze i tak będzie to nie korzystne.
    Oni tu sa, macają system, nie ufo, oni to araby,islamiści ciapaci i kozojebcy.
    Na razie to polska nie jest atrakcyjna w zasiłki, ale ma tanie nieruchomości i jest tendencja do osiedlania się wielbladowej arystokracji. Żaden książę nie pozwoli na brużdżenie plebsu chce mieć spokój. Ale to wszystko jak w życiu ulegnie mutacji. Nic nie wiem o czechach i slowakach, ale ruskich ukraincow i polaków boja sie sakramencko.Tylko nam slowianom ustępują na ulicy, zaczęli chodzić w okularach bo z polakami przegrywają natychmiast pojedynek wzrokowy, nie sa butni, w grupie dysktuja, pojedynczo nic nie znacza. No jest plus lub minus, na ulicach Monachium zmniejszyła sie ilość żebraków, nie wyrobiłem sobie jeszcze zdania na ten temat.To tak jak z atakiem psa jak wyczuje ze sie nie boisz wycofuje sie. Nie przyjda do Warszawy Krakowa czy Szczecina oni już tam sa i czaja sie. Zwykłego polaka nie da się podejść, ale nasze elity wyprzedają wszystko, dopóki to będzie trwało nie groza nam zamachy.Na polskich uczelniach wojskowych szkolą się przyszli oficerowie armi która jeszcze nie istnieje. Ale przyjdą i po tych co ich wyszkolili. Oni musza z kimś walczyć jak nas pokonają będą bić się miedzy sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here