Rasy Kosmitów Odwiedzających Ziemię

22
9729

Niniejszy artykuł stanowi uzupełnienie vloga z cyklu „Spiskowe Teorie” (kliknij) z kanału Wideoprezentacje (kliknij).

Vlog można obejrzeć klikając tu.

Zgodnie z obietnicą złożoną we vlogu publikuję moje notatki jakie miałem przed sobą w czasie kręcenia materiału oraz dodaję znalezione w internecie zdjęcia i grafiki przedstawiające omawiane istoty.

Czytając pamiętaj, że to są TYLKO NOTATKI wstawione dla Waszej ciekawości. Niektóre zdania mogą być niegramatyczne, bez interpunkcji, a i poważniejsze błędy trafić się mogą. To nie jest tekst literacki, a zdania dzięki którym mam lepiej i płynniej mówić do Was przed prawie godzinę.

Przypominam też, że to jest materiał z cyklu „Spiskowe Teorie” oraz jakie te materiały mają zasady.

Przed obejrzeniem materiału warto przypomnieć sobie poniższe vlogi (kliknij na obrazki aby obejrzeć poszczególne vlogi):

A oto obiecane notatki:

   1. Szaraki
    1. To oni rozbili się w Roswell
    2. Mają stosunkowo wątłe ciała, duże głowy i oczy – za to małe usta – w dodatku prawdopodobnie ich nie używają, gdyż porozumiewają się telepatycznie.
    3. Wydają się być pozbawieni nie tylko empatii, ale wręcz jakichkolwiek uczuć i emocji.
    4. Mają obsesje na punkcie badań genetycznych, gdyż sami są sztucznym tworem – wynikiem inżynierii genetycznej nieznanej rasy
    5. Pochodzą z gwiazdozbioru Zeta Reticuli, który jest (lub był – wedłu jednej z wersji) zamieszkały przez wiele różnych raz.
     1. Rasy te stworzyły szaraków jako rasę „pracowników” – wykonywali różne zadania i nieco różnili się fizycznie i psychicznie w zalezności od tego do jakiej pracy byli stworzeni.
     2. Uciekli swoim panom, gdy w ich gwiazdozbiorze doszło do konfliktu wewnętrznego (a według innej wersji do najazdu istot, które wyewoluowały z jaszczurów – ale nie replitian)
    6. Na ziemię przybywają właśnie w celu prowadzenia badań genetycznych oraz badań nad ewolucją.
     1. Są nie tyle bezpłodni co niezdolni do prokreacji (brak im genitaliów) – rozmnażają się w wyniku klonowania – co sprawiło, że ich gatunek niejako stanoł w miejscu + mają jakieś problemy z kolejnymi pokoleniami – jakiś rodzaj degeneracji materiału genetycznego.
     2. Ich celem jest stwożenie hybrydy człowieka i szaraka, który miałby cechy obu gatunków:
      1. Siłę, witalność. zdolność rozmnażania ludzi, zdolność do odczuwania emocji
      2. Zdolności parapsychologiczne (telepatia), inteligencję – szaraków.
      3. Mógł normalnie żyć na ziemi – szaracy sami w sobie są w stanie przeżyć na ziemi jedynie kilka godzin bez skafandrów.
    7. Według jednej z hipotez szaraki pochodzą z przyszlości i zostały stwozone prze LUDZI (oczywiście z przyszłości) i dlatego tak zależy im właśnie na materiale genetycznym ludzi
    8. Isnitnie 5 odmian szaraków różniących się od siebie wzrostem, proporcją poszczególnych elementów ciała, ilorazem inteligencji oraz – WYKONYWANYMI ZADANIAMI wewątrz wspólnoty: 1. Badacze/naikowcy 2. Piloci pojazdów 3. Emisariusze do kontaktów z innymi rasami 4 inżynierowie/budowniczy 5 Elita władzy – są najwyższi, mają specyficzne trójkątne głowy i często są brani za zupełnie inna razę kosmitów
   2. Był vlog: Anunnaki – Starożytni Kosmici i Bogowie Sumeryjscy Anunaki
    1. Pochodzą z planety Nibiru i przez starożytnych Sumerów czczeni byli jak bustwa.
    2. To oni stwożyli homosapiens poprzez inżynierię genetyczną na neandertalczykach – wszystko po to by ludzie za nich wydobywali minerały z ziemi – zwłaszcza złoto.
    3. Anunaki stwożyli także zręby ziemskich cywilizacji po to by robotnicy – niejako sami siebie nadzorowali – nie wszyscy Anunaki czczeni byli jako bogowie – niektórzy byli władami
    4. Istnieje zbierzność między opisami elementów charakterystycznych dla Annunaki, a wieloma starożytnymi religiami – np. Vimany z Hindu pasują do opisu pojazdów jakimi Annunaki mieli poruszac się po ziemi.
    5. Anunaki mają powrócić na ziemię –
   3. Replitianie – inteligentne gady
    1. Cięzko nazwać ich obcą cywilizacją dla Ziemi, gdyż według najpopularniejszej teorii właśnie z ziemi pochodzą.
     1. Mieli wyewoluować z jednego z gatunków gadów ok 60 mln lat temu i stworzyć cywilizacje o wysokim poziomie rozwoju – według niektórych źródeł nawet KOSMICZNYM poziomie rozwoju (czyli byli wstanie latać na inne zamieszkale planety i napotykać inne cywilizacje).
     2. Przodkowie człowieka, gdy się pojawili mieli być wykorzystywani przez Replitian jako niewolnicy.
     3. Kres temu mieli położyć Annunaki, ale nie dlatego, że chcieli wyzwolić ludzi, ale sami wykorzystać ich do pracy. – przypominam, że według historii o Anunakich homosapiens ma być sztuczkie stworzony dzięki inżynierii genetycznej
      1. W tym wypadku ciekawie można interpretować księgę rodzaju:
       1. Raj to proces tworzenia homosapiens z neandertalczyków na podobieństwo Anunakich tak by było im łatwiej nad nami panować.
       2. Wąż to replitianin, który usiłował przekabacić ludzi na swoją stronę.
       3. Grzech pierworotny jest zaś kolaboracją z reptilianami.
     4. Wybuchł konflikt, który Reptilianie zdołali przetrwać wyłącznie dzieki swojej zdolności do zmiany kształtu – udawali ludzi.
     5. Gdy Anunaki opuścili ziemię ludzkość była już na tyle rozwinięta, a reptilian na tyle mało, że nie byli wstanie podporządkować ludzi JAWNIE
    2. Dlatego wykorzystują swoją ZMIENNOKSZTAŁTOWOŚĆ – umiejąć wyglądania jak ludzie – dzięki czemu obsadziły swoimi ludzmi/a raczej gadami czołowie stanowiska najważniejszych instytucji.
    3. Według jednej z wersji Reptilianie zamieszkują wnętrzne planety, według innej wszyscy żyją na powierzchni tylko dobrze się kamuflują.
    4. Istnieje teoria, że globalne ocieblenie jest stymulowane właśnie przez reptilian, gdyż jako gady lubią one ciepło – ma to też być sprytny sposób na osłabienie ludzkości tak abyśmy znowu mogli władać WAMI w sposób JAWNY.
    5. Reptilianami mają być m.in. Bill Clinton, Królowa Angielska, Barack Obama, Hilary Clinton, Vladimir Putin – najłatwiej rozpoznać ich gdy się zdenerwują – wtedy siada im maskowanie – zwłaszcza na oczach – FILM: Reptilianie – gady rządzą światem – niedługo chyba zrobię nową
    6. Mowa ma być o nich już w bibli – wąż między którym, a pierwszymi ludźmi bóg wprowadził nieprzyjaźń to właśnie symbol reptilian – miało to się odbyć po tym jak jeden z reptilian skusił ludzi by sprzeniewierzyli się bogu – w tej wersji Anunakim (z którymi szczerze się nienawidzą)
    7. W Hindu nazywa się ich NAGAMI
   4. Plejadianie vel Nordycy ze względu na swoją urodę przypominającą właśnie Nordyków – w sensie tych „klasycznych – zwykle bardzo ładnych
    1. Zamieszkują gwiazdozbiór Plejad i stąd ich nazwa, ale „kolebką” ich cywilizacji jest planeta Erra – obecnie stanowi ona głównie czegoś na kształt siedziby ich rządu.
    2. Cechuje ich wysoki rozwój techniczny oraz CYWILIZACYJNY – bardzo duży nacisk kładą na duchowość oraz zdobywanie wiedzy – dlatego też bardzo dużo podróżują i nawiązują kontakty z innymi cywilizacjami
     1. Nie są jednak agresywni – wręcz przeciwnie – są raczej przyjaźnie nastawieni, a nawet wykazują cechy altruistyczne – bronią mniej rozwiniętych cywilizacji przed silniejszymi wrogo nastawionymi.
    3. Każdy z osobników może żyć wiele setek lat dzięki zdolności zamieszkiwania wielu ciał – jednak ilość tych ciał jest skończona – są więc śmiertelni.
    4. Każdy z nich oczywiście ma swoją własną wole i jaźń, ale dodatkowo wytworzyli coś na kształt osobowości zbiorowej, która umożliwia im szybką komunikację oraz rozwiązywanie problemów w możliwe najefektywniejszy sposób
    5. Są założycielami „Federacji wiedzy” – zwanej też często „Federacją światła” – gdyż dla plejadian wiedza jest drogą do oświecenia. – W tej chwili Federacja liczy sobie kilkanaście cywilizacji, ale tylko Plejadianie z nich wszystkich nas odwiedzają
     1. Celem wizyt jest wspomaganie ludzkości. Zwłaszcza inwestowanie w nasz rozwój duchowy tak abyśmy byli gotowi dołączyć do Federacji.
      1. W tej chwili jest to niemożliwe gdyż:
       1. Nie zgadza się na to część pozostałych cywilizacji odwiedzających ziemię.
       2. Jesteśmy zbyt mało rozwinięci duchowo, za to za bardzo agresywni.
       3. Sama wiedza o tym, że nie jesteśmy sami we wszechświecie mogłaby być dla nas szokiem.
    6. Pomagają nam uwolnić się od reptilian, których serdecznie nieznoszą, gdyż tamci są zaprzeczeniem wszystkich ich podstawowych ideałów, oraz usiłują zniewolić ludzkość, a Plejadianie uważają że każda cywilizacja powinna być wolna
    7. Według niektórych źródeł: Są tworem Anunakich, ale o wiele bardziej zaawansowanym, gdyż stworzonym o wiele wcześniej niż ludzie. Według tej wersji – pierwotnie mieli oni zajmować nadzorowaniem pracy ludzi dla Anunakich. Potem jednak wybili się na niezalęzność od Anunakich i przestali im służyć – tłumaczyłoby to dlaczego tak chętnie pomagaja ludziom.
    8. Są 3 odmiany Plejadian różniących się od siebie przede wszystkim wzrostem.
     1. Pierwsza ma ok 3 metry wzrostu i podobno obserwacje tych osobników legły u podstaw mitów o gigantach.
     2. Drudzy są mniej więcej naszego wzrostu i wyglądają jak wikingowie. Są podobno prześliczni.
     3. Trzeci są niscy i mocno owłosieci – na całym ciele – przypominają nieco krasnoludów z tolkena
    9. Pomagają nam uwolnić się od reptilian
   5. Starożytni (nie mylić z pradawnymi)
    1. Turrakka Eksitalis – potocznie TURAKOWIE
    2. Najstarsza rasa w naszej galaktyce. Prawdopodobnie mająca jakiś związek z powstaniem wszystkich pozostałych
    3. Są gigantyczni (maja ok 5-7 metrów). Mają wyjątkowo jasną karnację. Są istotami sterycznymi, subterlnymi, a niektórzy uważają nawet że wyglądają jakby byli „świetliści”
    4. Mają zdolność telepatii, telekinezy, a także komunikacji między sobą na dowolne odległości dzięki korzystaniu z „siatki świadomości”
    5. Są założycielami WIELKIEJ RADY GALAKTYCZNEJ przy pomocy której faktycznie rządzą galaktyką jednakże BEZ ingerowania w losy poszczególnych cywilizacji.
     1. Od tego są mniejsze jednostki organizacyjne powierzone innym cywilizacjom takie jak np. FEDERACJA ŚWIATŁA KASJOPEJAN, której powierzono sektor w którym się znajdujemy
    6. Zwani są SIEWCAMI ŻYCIA.
     1. A to dzięki temu, ze umieja „stworżyć” i „zasiać” życie na dowolnej planecie.
     2. Posiadają technologię terraformującą zdolną wpływać zarówno na gwiazdy jak i planety – czyżby to była odpowiedź dlaczego życie na ziemi jest takie KRUCHE – potrzebujemy tak idealnych warunków by żyć, a jednak te warunki istnieją
   6. Pradawni – zwani też przewiecznymi – informacje o nich bardzo mocno nawiązują do prozy lovecrafta
    1.  
    2. Są to istoty nie tyle kosmiczne, co pochodzące z innego wymiaru, a najłatwiej określić je jako DZIWACZNE.
    3. Często nazywa się ich „insektoidami”, ale to nie jest dobre określenie, gdyż w ich wyglądzie dużo mamy takich elementów jak:
     1. macki
     2. błony pławne
     3. oczy – woele oczu
     4. błoniaste skrzydała – jakby nietoprzeze ale DZIWACZNE
     5. DO NIE SĄ cechy jakimi opisuje się owady
    4. Według niektórych źródeł – to co nazywamy „bytami demonicznymi” to właśnie pradawni usiłujący wtargnąć do naszego wymiaru
    5. Nadają się na oddzielny odcinek i jak będziecie chcieli to o nich zrobię

Źródła:

http://mk-zjawiskaparanormalne.blogspot.com/2014/03/opisy-kosmicznych-cywilizacji-i-ras.html

http://www.paranormalzone.pl/niewyjasnione/strefa-ufo/item/735-obce-rasy-odwiedzajace-ziemie

Rasy Kosmitów

Rasy Obcych – skąd czerpiemy o nich wiedzę?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek_rozumny

22 KOMENTARZE

 1. Ciekawe, jak latwo mozna stwierdzic autorytarnie, ze czegos nie ma. I jeszcze ciekawsze – jak zalosnie wyglada czlowiek , kiedy prezentuje taka postawe a nagle okazuje sie, ze to wszystko, co uwazal za cos tak absolutnie niemozliwego do zaistnienia , jest czyms stale obecnym w jego zyciu i w jakims sensie ma decydujacy wplyw na nie. Na razie to sa teorie – od tego sie zaczyna – za chwile moga to juz byc twierdzenia a za nastepna chwile to moze byc oczywistosc – poczekamy, zobaczymy. Dobrze jest wiedziec, ze cos takiego moze miec miejsce – madrosc polega na tym , zeby to dopuszczac do mysli, w pewnym sensie akceptowac i rozpoznac tak dokladnie jak sie da. Glupio sie obudzic z reka w nocniku i stwierdzic , ze to skutek wlasnej glupoty. Ale przeciez tak fajnie jest byc beztroskim glupkiem… 🙂

 2. Proszę, przeczytajcie Poemat Boga Człowieka – Marii Valtorty. Owszem to parę niezłych tysięcy stron, ale warto. Kto wierzy w Boga, nie zajmuje się pierdołami. Polecam lekturę, jeśli ktoś chce poznać prawdę.

 3. Rozumiem i szanuję wasze zdanie na tematy kosmitów oraz tych pozostałych spod znaku „spiskowych teorii”, ale nie potrafię zrozumieć sensu waszych negatywnych wypowiedzi pod takimi artykułami. Człowiek, gdy coś mu się nie podoba, gdy czegoś nie lubi to, najzwyczajniej w świecie, tego unika.

 4. Ator, jak zawsze fajnie się słuchało. Dobrze przygotowany materiał. Filmy s-f mają dobrą oglądalność i jakoś nikomu nie przeszkadza, że to jest fikcja, fikcja naukowa. To niby czemu Twoje vlogi o tematyce spiskowych teorii miałby być gorsze? Wcale nie, są naprawdę ciekawe, dobrze przygotowane i w ciekawy sposób opowiedziane – trzeba mieć dar tego „gadulstwa”, którym jednym odpowiada a drugim nie. Jedni wolą s-f, drudzy tematykę wojenną a jeszcze inni seriale „m jak miłość” i inne…. bzdety. Każdy ma swój gust, a o gustach się nie dyskutuje, jedynie o wykonanej robocie. A Twoja została dobrze zrobiona. Pozdrawiam.

 5. Tylko że religie i systemy wierzeń to największe pierdoły i są znacznie bardziej niedorzeczne niż możliwość istnienie kosmitów, która jest akurat bardzo prawdopodobna

 6. Żaden człowiek nie powinien być obojętny na bodźce mające wpływ na tworzenie procesów społecznych, a teorie spiskowe są takim bodźcem. Istnieje wiele teorii, które ze spiskowych zamieniły się w fakty historyczne. Dziwię się, że ludzie odwiedzający tę stronę nie zdają sobie z tego sprawy.Ja Krzysia polubiłam akurat za to, że nie boi się łatki wariata i mówi o rzeczach, które inni uważają za niepoważne. W średniowieczu ruch ziemi również uważano za spiskową teorię heretyków -_- Ale fakt faktem Krzysiu – powierzchownie podchodzisz do tych teorii, brakuje jednak analizy podstaw merytorycznych, jest bowiem bardzo wielu ciekawych teoretyków, których nazwiska warto było by wspomnieć, którzy z powodu swoich teorii zostali wyklęci przez świat oficjalnej nauki, a jak wiadomo, nie zawsze ten, kto oficjalny ma rację.

 7. Ja uwielbiam te filmy serii „Spiskowe teorie” są takie rozluźniające. Szacun, naprawdę 🙂
  Każdy ma prawo wierzyć w co chce, dlatego mi się to tak podoba. Wierzę w reinkarnacje, nawet spróbowałam uchylić rąbka tajemnicy czy aby na pewno żyłam wcześniej na ziemi. Poddałam się hipnozie regresywnej i cofnęłam się początkowo do dzieciństwa, następnie w głębszej hipnozie widziałam dwa z wielu wcieleń. Przed tym życiem byłam chłopakiem z Krakowa, miałam na imię Adam. Opiekowałam się ojcem, brat wyruszył na II Wojnę Światową a matki nie pamiętam. W tamtym życiu umarłam w obozie zagazowana (złapali mnie w łapance). Same przypomnienie sobie o tym powoduje, że łzy lecą mi automatycznie.
  Doświadczenie ciekawe, ale czy poszłabym na to jeszcze raz… chyba nie- jak na razie. Widząc nie tylko wcielenia, ale i to co nas „niewidzialnego” otacza- to co ma nas ma wpływ, jak jesteśmy wewnętrznie słabi to coś strasznego. Nigdy w życiu nie bałam się tak jak wtedy. Zdaje sobie sprawę, że dużo osób nie uwierzy w to co tu czyta (bo dla niektórych może to brzmieć absurdalnie). Jednak… Nawiedzał mnie byt w dzieciństwie utożsamiający się z pewną osobą. Widziałam go w miejscach, w których nie powinno go być. Czułam się prześladowana i nie rozumiałam dlaczego. Kiedy byłam w stanie hipnozy, rozmawiałam z tym bytem- był bardzo zły, dopuścił się za życia strasznej zbrodni. Ja mu się podobałam i chciał mnie posiąść, chciał mną władać. Nigdy na to nie pozwolę.
  Podsumowując wszystko to niezależnie od tego czy było to naprawdę, czy wymysł mojej bujnej wyobraźni… wewnętrznie poczułam ulgę + zbierałam materiały na swoją obronę :).
  Pozdrawiam,
  Liczę na więcej filmów z tej serii bo uwielbiam! 😀

 8. yonnek Pochwalam, głupio będzie obudzić się z ręka w nocniku. Wszystko należy brać pod uwagę.
  Umysł należy ćwiczyć, świat nie jest prosty i nie taki jakim ktoś karze nam go widzieć. Wiadomo dzisiaj ze, planet jest więcej niż gwiazd. Ale chodzimy nogami po ziemi a tu jest więcej tajemnic niż w niepoznanym wszechświecie. Kopanie w ziemi. Kto kopie reptiljanie. Stara rasa ziemska wywodząca się od gadów, co robią pod ziemia, sa przecież zmiennocieplni. Jest taka książka Księżniczka z Marsa, jest też film nie pamiętam tytułu na podstawie tej książki, od tego czasu reptiljanie przybyli na ziemie z Marsa. Ale to nic nie zmienia, kopia nadal.Wszystko jest do wyszperania w sieci, to fakty. Prezydent USA chyba Obama zapytał Putina co tak kopiecie pod Moskwa,Robimy to samo co wy pod pustynia, Ale my już możemy ochronić 40mln ludzi a wy, odpowiedział prezydent USA. Dalej źródło nie mówi. Nie wiadomo kto zostanie ochroniony po jednej stronie i po drugiej, ale kopia, kopia ludzie, nie reptiljanie .Oni strzelaja z laserow zasilanych geotermalnie przecież mieszkają pod ziemia. To mały przykład innej prawdy, ale umysł należy ćwiczyć i rozważać wszystkie możliwości nawet te nieprawdopodobne. Trzeba być elastycznym bo jak teorie spiskowe się spełnia to, trzeba będzie w jakiś sposób oddzielić prawdę od fikcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here