Zmieniłeś się!

0
602
źródło: www.glogster.com/soccerlover151/myglogster

Wydaje mi się, że większość z nas słyszała te słowa przynajmniej kilka razy w swoim życiu. Najczęściej ludzie wypowiadają je z wyrzutem. Czy słusznie?

Wszyscy popełniamy błędy. Uczymy się przez całe życie. Poznajemy nowych ludzi i zdobywamy doświadczenie. Każda z tych rzeczy kształtuje nasz charakter i sprawia, że zmieniamy swoje zachowanie, poglądy i charakter. Czasem dzieje się to szybko, czasem proces ten trwa latami. Sama rok temu byłam zupełnie inną osobą niż teraz. Według mnie stanie w miejscu nie jest niczym dobrym, a wręcz przeciwnie- oznacza to, że nie wyciągamy wniosków z sytuacji, które przeżyliśmy.

Jeśli mówisz komuś „nie zmieniaj się” ponieważ podoba ci się jej obecny styl bycia, to równocześnie żądasz, aby przestał się rozwijać. To nie jest możliwe, ponieważ praktycznie wszystko, co robimy ma wpływ na kształtowanie naszej osobowości. Z każdym dniem nabieramy nowych doświadczeń.

Świat się zmienia, ludzie się zmieniają i stanie w miejscu nie jest dobrą rzeczą.

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here