Anglia. Dożywocie za terroryzm

1
756
źródło: polishexpress.co.uk

Po minimum 20 lat otrzymał gang dżihadystów, który planował skordynowane ataki terrorystyczne w Anglii. Zakupili telefony do koordynacji ataków. Byli wyposażeni w miecz samurajski, tasak, imitację broni, naboje, folie przemysłową. Tylko sprawne działanie policji uchroniło życie kolejnych ofiar.

Celem grupy terrorystycznej miały być obiekty wojskowe, a konkretnie żołnierze na terenie obiektów zamkniętych. Policja dokonała otwarcia fikcyjnej firmy, która zatrudniła podejrzanych jako kierowców. W samochodzie jednego z nich znaleziono tasak z wydrapanym słowem „Kafir” (arab. niewierny).

Podejrzani posiadali też częściowo skompletowana bombę rurową co pozwoliło ich oskarżyć o terroryzm.

W Wielkiej Brytanii określa się czas po którym skazani na „dożywocie” mogą opuścić więzienie. Nie wyjdą wcześniej jak za 20 lat.

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

1 KOMENTARZ

  1. Kolejny absurd tego chorego systemu Anglosasi znaleźli sobie cieplutka kołderka pod która będą chować każdego, kto podchodzi pod terrorystę o ile wszystkich zwianych z ekstremizmem muzułmańskim to jak najbardziej na dożywocie, ale jakże łatwo będzie podciągnąć pod ten paragraf kogoś kto walczy z systemem kogoś kto preferuje odmienny światopogląd i wszelakimi możliwymi sposobami próbuje walczyć z tym syfem, okaże się niedługo ze Edward Snowden i Julian Assange tez się kwalifikują po tą kołderkę tak na 20 lat, a potem zobaczymy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here