Najgłupsze wiadomości jakie dostaje Ator.

14
13979

No cóż nie chciało mi się, a może jednak miałem coś lepszego do roboty?

Każdego dnia dostaję masę wiadomości od nieznanych mi osób. Część z nich jest bardzo ciekawa i z przyjemnością je czytam. Część (niestety większa) to wiadomości od leni, którym nie chce się poświęcić czasu z google lub samemu poszukać vloga i chcą bym zrobił to za nich. Te niestety mnie denerwują, bo mam za mało czasu na przeczytanie wszystkich, więc przez takie „teksty” zachodzi ryzyko, że przeczę coś ważnego. Sporo osób uważa też, że skoro ogląda moje vlogi (za darmo – nie pobieram opłat) to jestem im coś winien i powinienem świadczyć im przeróżne darmowe usługi. Te są po prostu przykre i odbierają nieco chęci do tworzenia, bo bardzo mocno świadczą o naszym świecie.

Jednak nic nie przebije wiadomości, czytając które szczerze zastanawiam się czy nadawca chciał mnie obrazić, czy po prostu wykazał się wyjątkowym brakiem pomyślunku. Stwierdziłem, że częścią z tych wiadomości będę się z Wami dzielił.

14 KOMENTARZE

  1. Ja się tylko zastanawiam czy właściciel tego konta na Facebooku wyraził zgodę na publikację jego wizerunku oraz danych osobowych.

  2. Jak najbardziej rozumiem oburzenie Atora. nie dziwię się. Sam kiedyś pisałem do Atora w spawie która dotyczyła spraw prawnych. oczywiście nie wymagałem od Atora, żeby mi pomógł, było to coś w rodzaju zwierzenia, okraszonego pozdrowieniami i wsparciem w trwającej w owym czasie dramy z Tomaszem D. miałem tą przyjemność, że Ator mi odpisał. Odpisał z pewnym, zrozumiałym dla mnie, oburzeniem. Nie było to jednak miłe. Moja propozycja dla Atora jest taka, żeby może po prostu wystawił jakiś cennik 😉 Raz że ceny wystraszą chłystków, a dwa, że jednak mógłby zarobić zajmując się sprawami którymi zająć się może. byłaby wtedy też jasność co do spraw z którymi można do Krzysztofa się zwracać. Oczywiście rozumiem, że wiąże się to z jakimiś głupimi formalizmami podatkowymi itp. No i z pewnym „sprzedajnym” wizerunkiem.
    Pozdro dla kumatych.
    Wpis nie ma być zarzutem, ale, zapewne nieudolną, próbą wsparcia i rozwiązania problemu 😉

  3. W tekście BOT’a jest literówka. Przepraszam, że odchodzę od tematu, ale tą usterkę chyba lepiej usunąć wcześniej niż później. Nieprawdaż?

  4. Ten portal naprawdę mi się podoba. Pisałem wcześniej na wielu portalach, ale z czasem okazywało się że jest coraz mniej miejsc na których ktoś o poglądach narodowościowych, chrześcijańskich i patriotycznych może swobodnie pisać bez shadowbanów, bez cenzury. Do tego z przerażeniem odkrywałem że największe fora korporacyjne uprawiają już inżynierie społeczną i zwyczajnie próbują manipulować użytkownikami dla korzyści finansowych lub politycznych. Nie chciałem w tym uczestniczyć i w końcu zrezygnowałem z serwisów społecznościowych i komentowania online wogóle. Natomiast ten portal obudził we mnie nadzieje, że wolny internet jeszcze nie umarł. Mam nadzieje, że te wszystkie głupie wiadomości Cię nie zrażą bo zacząłeś tworzyć coś wyjątkowego, miejsce gdzie prawda jest ważniejsza od pieniędzy. Zbyt wiele takich miejsc zostało już zniszczonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here