Starożytni Bogowie to nasi praprzodkowie?

5
1557
źródło: express.co.uk

Każdy miłośnik UFO zna zapewne opowieści o starożytnych bogach, którzy prawdopodobnie byli kosmitami, którzy uczyli lub nawet stworzyli ludzi.
Erich von Däniken poświęcił dużą część, życia by w swoich książkach podać mnóstwo pytań dotyczących odnajdowanych na ziemi śladów zaawansowanej techniki wykorzystanej przy tworzeniu budowli, posągów, rysunków i za każdym razem raczej sugeruje zewnętrzną ingerencję. Nawet seria komiksów „Ekspedycja” podaje ciekawą interpretację tych książek.
Kolejnym ciekawym pisarzem jest Graham Hancock, który na podstawie odnajdowanych artefaktów poszukuje również dowodów na ślady wyższej inteligencji np. w książce „Ślady Palców Bogów”. W książce tej pojawiają się np. reprinty istniejącej mapy Piri Reis, która została naszkicowana przez tego podróżnika na podstawie innych map, które zaginęły prawdopodobnie zniszczone wraz ze zbiorami biblioteki Aleksandryjskiej. Zaskakująca na tej mapie jest, zaznaczona Antarktyda, która została odkryta w 1818 r., podczas gdy mapa powstała w 1513 r. oraz mapa pokazuje kształt wybrzeża Antarktydy niepokryty lodem wyglądający bardzo podobnie do obrazu przekroju sejsmicznego wykonanego w 1949 r. i potwierdzony w 1960 r. przez Charlesa H. Hapgooda.
Badania wykazują, że Antarktyda mogła nie być pokryta lodem około 4000 lat pne.
Dodajmy do tego teorię przedstawioną w filmie na YouTube „Nova – Magnetic Storm – Earth’s Invisible Shield”, która prezentuje teorię o przebiegunowaniu się ziemi i tym jak pojawia się to zjawisko ran za kilkanaście tysięcy lat (około 13000 lat), na co dowody znajdują się w warstwach ziemi badanych w kanionach gdzie różne warstwy ziemi są namagnesowane z biegunami skierowanymi w różne strony.
Podajmy jeszcze dla dopełnienia ciekawostek film z YouTube „Suppressed Human History Movie! Extraordinary Theory” gdzie wszystko zaczyna powoli tworzyć ciekawe korelacje.
Film ten opowiada historię od czasów Lemurian i zahacza również o przebiegunowanie ziemi, które sugeruje, że ludzkość nie zdążyła przygotować się przed tym wydarzeniem i podczas zmiany biegunów na ziemi umysły ludzkie zostały wyczyszczone z informacji, przez co aktualnie rozpoczynamy i wynajdujemy ponownie wynalazki, które ludzkość już znała, lecz nadal jesteśmy jeszcze daleko przed przejściem na wyższe wymiary postrzegania.
Wszystkie te publikacje w Ciekawy sposób, choć prawdopodobnie niezamierzenie łączą się dając pole do przypuszczenia kolejnego.
Czy właśnie, dlatego zostały zniszczone wielkie archiwa biblioteki Aleksandryjskiej, bo zawierały informacje potwierdzające teorię, którą tu przedstawiam?
Czy ludzkość kilkanaście tysięcy lat temu była już na tyle zaawansowana by znać pojęcia długości i szerokości geograficznej, co sugeruje dokładność odtworzenia linii brzegowych na podstawie starożytnych map przez Piri Reisa w 1513 r?
Czy staramy się szukać pozaziemskich źródeł wiedzy, którą ludzkość już kiedyś posiadała?
Czy ludzkość utraciła tę wiedzę podczas ostatniego przebiegunowania się ziemi?
Czy jesteśmy w stanie zabezpieczyć się przed podobnym zjawiskiem?
Potraktujmy to, jako ćwiczenie umysłowe.
Życzę miłego i odprężającego oglądania Filmów:
Suppressed Human History Movie! Extraordinary Theory

Nova – Magnetic Storm – Earth’s Invisible Shield

Oraz inspirującej lektury książek Ericha von Dänikena i Grahama Hancock’a

 

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

5 KOMENTARZE

  1. Ciekawa lektura są też atomowe wojny bogów, gdzie teorią jest ze bogowie i kosmici to przodkowie ludzi którzy zniszczyli swoją cywilizację przez wojnę.

  2. Co do jednego jestem pewny patrząc wstecz na Zycie ludzi 1000 ,2000, czy 3000 lat temu odnoszę wrażenie ze ludziska były wtedy głupie i ciemne jak tabaka w rogu i niekumające niczego – płeta jest taka ze za 1000 lat z tej naszej całej obecnej filozofii życiowej, religii panującej obecnie, polityków, naukowców, sportowców, sławnych ludzi, tez będą z nas cisnęli ze byliśmy ciemnota nieziemska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here