Donald Trump zwolnił doradcę ds. mediów!

0
2026
Źródło: CNN

Po zaledwie 10 dniach pracy u boku prezydenta USA Donalda Trumpa zwolniony został Anthony Scaramucci.
Polityka.pl w artykule sprzed 3 dni nazwała go najbardziej wulgarnym (a zarazem wpływowym) człowiekiem z otoczenia Amerykańskiego Businessmana., Pierwsze zdanie wypowiedziane przez Nowojorczyka to „Jeśli przecieki będą nadal występować, będziemy tak silni jak nasze najsłabsze ogniwo”. Tak konsekwentne i wyraziste poglądy bardzo pasowały do czynów Trumpa, więc media i otoczenie widziało w nich zgrany duet.
Począwszy od wtorku z Białego Domu zaczęli znikać ważni ludzie. We wtorek „odstrzelony” został Michael Short, doradca prasowy. Dzień później rozpoczęła się wojna na linii Scaramucci – Reinc Priebus, szef kancelarii Trumpa, człowiek od miesięcy sprzeciwiający się zatrudnieniu pierwszego.
Pod koniec tygodnia wybuchł skandal w którym ujawniono rozmowę między Donaldem Trumpem, Melanią Trump i szefem komunikacji. Za przecieki najprawdopodobniej odpowiedzialnym był właśnie Priebus.
W późniejszym wywiadzie Scaramucci oskarżył o wszystko szefa kancelarii, nazwał go „pie***nym paranoicznym schizofrenikiem”. W dalszej części wywiadu pojawiały się także kolejne (bardzo mocne) zarzuty, pomówienia i wyzwiska.
Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się konkretnej przyczyny sytuacji, lecz krótka historia pracy mocno i wyraźnie wskazuje na to.

Źródło: Onet.pl

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here