Projekt o dostępie do BRONI PALNEJ zatwierdzony! Przewidziany płacz lewaków.

43
30913
Źródło: Wallpaper Abyss - Alpha Coders

Sejmowa komisja ustawodawcza zatwierdziła projekt ustawy Kukiz’15 na temat dostępu obywateli do broni palnej. Jak mogliśmy przewidzieć lewactwo i liberalne media histeryzują.

Oto wypowiedź generała Romana Polko, byłego dowódcy GROM i szefa Bezpieczeństwa Narodowego.

– Skandal. Polska stanie się Dzikim Zachodem – przestrzega generał.

Zapewne, przypominam, że Polska jest krajem ze wskaźnikiem jedynie jednej sztuki broni na 100 osób. Jest to niewiele więcej od takich krajów jak: Burundi, Papua – Nowa Gwinea, Burkina Faso, czy Czad, a także Mali i Togo.

Projekt przysłany przez Kukiz’15 otrzymał pozytywną opinie i najprawdopodobniej będzie głosowany przez Sejm we wrześniu. Ustawa powstała przy współpracy z masą organizacji promującymi zwiększony dostęp do broni oraz organizacji strzeleckimi. Lewicowe środowisko zareagowały od razu i rozpoczęły zmasowany atak na projekt ustawy.

Między innymi Wyborcza przestrzega przed nadchodzącym wraz z tą ustawą niebezpieczeństwie powołując się na „ekspertów” mówiących o nieodpowiedzialności tej ustawy.

Dzisiejsze przepisy na temat dostępu do broni są niedopracowane. Broń czarno prochowa jest dosyć rozpowszechniona wśród Polaków, lecz ze zwykłą bronią palną nie ma już tak kolorowo. Bardzo często otrzymanie pozwolenia zależy od „widzi mi się” nadającej go osoby.

Komentowany dzisiaj projekt wprowadza przejrzyste przepisy oraz powszechniejszy dostęp do broni. Dzięki niemu w Polsce zwiększy się liczba posiadaczy broni oraz obroty samej branży.

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

43 KOMENTARZE

 1. Swobodny dostęp do broni wynika z naturalnych praw i samej wolności człowieka.
  W Polsce, ze względu na nędzę gospodarki, powinna być powszechnie dostępna broń jedynie POLSKIEJ PRODUKCJI. Z naszym talentem, nie potrzebujemy zagranicznego złomu.

 2. Super. Choć trochę normalności, a przede wszystkim może sprecyzuje się kilka spraw. A co do lewactwa to będą protesty, ponieważ bez krzyku oni by przestali istnieć. Tam już jest taka kompromitacja że muszą odwracać uwagę swoich zwolenników, których i tak jest co dzień mniej.

  • Wedlug ciebie bedzie fajowo , troche Hameryki w Polsce , bedzie wiecej fajnych wiadomosci , ze np.,sasiad zastrzelil sasiada ,bo pies szczekal za glosno ,mlodziez zacznie strzelac do siebie w szkolach i poza nimi . Co do tzw, lewactwa , to jakos nie widac tej kompromitacji , a i zwolennikow coraz wiecej sie pojawia .

   • Biorąc pod uwagę to co napisałeś mam wrażenie, że masz Polaków z kompletnych debili, którzy jak tylko dostaną do łap broń to wyjdą na ulicę i będą się zarzynać.
    Jestem pewien, że każdy człowiek ma w domu nóż, młotek i inne narzędzia, które można użyć jako broni mimo to codziennie chodzę sobie po podwórku i nikt mnie jakoś nie zaatakował. Rozumiem, że jesteś zmanipulowany przez polityków i media więc nie dostrzegasz jak bardzo staczają się ludzie z lewackimi (podkreślam nie lewicowymi). Całe szczęście młodzi w znacznej większości wykazują poglądy prawicowe co dobrze wróży na przyszłość 🙂

    • lewaki i prawicowe poglądy gratuluje zero jedynkowego myślenia,
     1więcej broni na ulicach więcej ludzi zginie= więcej samochodów więcej wypadków czysty statystyczny fakt
     2wjęcej broni spowoduje zaostrzenie procedur policyjnych patrz USA pooglądaj sobie ich interwencje pytanie czy chcesz jako nie winny lecz tylko podejrzany być tak krótko za mor… trzymany, część broni jak dragi i inne gówno trafi do mniej roztropnych nastolatków teraz mają mataczy ewentualnie robią ustawki
     3 pewnie nie wiecie ale ktoś zorganizował 2 ciamajda-ny i zaprosił milion Ukraińców – część z nich przestępcy a część to banderowcu , szykuje 5 mln miejsc pracy i nie czarujmy się — szykują nam redukcje stada

 3. tej opozycji to nic się nie podoba, jedynie okradanie Polski im się podoba, skąd biorą się takie niedojeby z PO i KODu?

 4. edytuj lewacy, lewaków na coś bardziej neutralnego (lewactwo i liberalne media histeryzują.- lewicowe i liberalne media histeryzują) (Przewidziany płacz lewaków. to bym usuną z nagłówka)

  • Pan gen. Polko jesli chodzi o tzw. środowisko jest skończony już dawno. Skompromitował się dziesiątki razy zachowaniem niegodnym oficera WP (a co dopiero genreała), niemal rozpieprzył GROMu i stał się naczelnym komentatorem w TV sympatyzujących z lewą stroną od wszystkiego, mimo braku kompetencji. Od bodajrze 2012 roku każdy pełnoletni może kupić i posiadać broń pokroju czarnoprochowego Colta czy Remingtona. Broń, która zdobywała Dziki Zachód, a przez swoją kontrukcję bardziej niebezpieczną niż współczesna na amunicję zespoloną i czy nagle na ulicach mamy grasujących rewolwerowców, strzelaniny, pojedynki? No właśnie

 5. Przede wszystkim samo użycie wyświechtanego „lewaka” jest kompromitujące dla autora. A poza tym na razie nie znamy szczegółów. Już obecna UoBiA jest dosyć liberalna i wbrew powszechnemu przekonaniu każdy dorosły, niekarany i zdrowy psychicznie Polak może mieć pozwolenie na praktycznie dowolny typ i ilość broni . Moim zdaniem np. badania psychologiczne powinny być nawet zaostrzone a tymczasem mówi się tutaj nawet o braku takich badań!

 6. Za ustawą o posiadaniu broni powinna pójść kolejna związana z zasadami jej użycia. Co z tego że legalne kupienie broni będzie łatwiejsze skoro nadal jej jakiekolwiek użycie poza strzelnicą (na przykład w samoobronie) będzie przestępstwem?

 7. Taki mały „detal”, oczywiście pewnie tylko „przypadkiem” i przez „drobne niedopatrzenie” pominięty przez prawacką gadzinówkę: wzmiankowany projekt przewiduje możliwość posiadania broni przez osoby chore psychicznie tudzież przez pijaków i narkomanów.

  Dodatkowo – przy obecnych przepisach zdobycie licencji jest porównywalnie „trudne” co zdobycie prawa jazdy… OK, kategorii A+B.

  Tak właśnie „myślący” i „uczciwy” jest elektorat kukizowców…

  • Ale czytałeś ten projekt? Nie? To przeczytaj – szczególnie artykuł 10

   Art. 10. 1. Pozwolenia na broń nie wydaje się osobie:
   1)która nie ma ukończonych 21 lat, z zastrzeżeniem ust. 2;
   2)która została skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo z użyciem przemocy;
   3)która została skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności lub ograniczenia wolności za umyślne przestępstwo inne niż opisane w pkt 2;
   4) która została skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za nieumyślne przestępstwo:
   a)przeciwko życiu i zdrowiu,
   b)przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji popełnione w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo gdy sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia;
   5) u której stwierdzono jeden z poniższych stanów chorobowych lub istotnych zaburzeń funkcjonowania psychologicznego (wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD 10):
   a) organiczne zaburzenia psychiczne włącznie z zespołami objawowymi
   b) zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane używaniem substancji psychoaktywnych, z wyłączeniem używania tytoniu,
   c)schizofrenia, zaburzenia typu schizofrenii (schizotypowe) i urojeniowe,
   d) zaburzenia nastroju (afektywne),
   e) upośledzenie umysłowe,
   f) zaburzenia osobowości,
   g) zaburzenia nawyków i popędów,
   h) całościowe zaburzenia rozwojowe,
   i) stany chorobowe istotnie zwiększające ryzyko napadowych zaburzeń orientacji i świadomości,
   j) istotne zaburzenia funkcji psychomotorycznych (psychoruchowych)
   ;
   6) nieposiadającej miejsca zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 8. Patrząc na tytuł stwierdzam iż, jesteście bardzo obiektywnym źródłem informacji. . .. . .. . . . . . . . . .

  • zgadzam się w 100%
   ktoś nas zaatakuje my w najgorszym wypadku kogoś zastrzelimy to obecne prawo wsadzi nas do więzienia

  • I tak, i nie.
   Nasze prawo do obrony konieczniej, a raczej jego brak to jakaś kpina. Zapytaj włamywacza, jak go przyłapiesz, w co jest uzbrojony, bo nie wiesz czy brać nóż, czy pistolet… Zrób mu krzywdę to idziesz pod sąd. Patologia.
   Z drugiej strony, w sytuacjach zagrożenia życia, a nie mienia, lepiej iść siedzieć niż zostać zamordowanym, albo pozwolić na zamordowanie bliskich osób.

 9. Co za beznadziejny artykuł rzucony dla prostaczkow. I Rybki biorą się na haczyk. Zero konkretnych informacji, nie wiadomo co jest w projekcie, a wrzawa jakby wszyscy wszystko wiedzieli. Opanuje się i zacznijcie myśleć.

 10. W czym poprawi się jakość życia Polaków, jak będziemy mieć wysoki wskaźnik broni? Więcej zabójstw to będzie ta poprawa?

  • To że jakby zdażył się, jak to ładnie się mówi, incydent, gdzie jakiś kozoj…. kozofil strzela do przechodniów albo gania ich z nożem po ulicy pod blokiem, to ze trzech sąsiadów będzie miało glocka i zneutralizuje zagrożenie.

 11. Statystyki pokazują, że ilość legalnie posiadanej broni nie ma przełożenia na ilość zabójstw z jej użyciem. Oczywiście jeśli zdadzą się jakieś przypadki to będą nagłaśniane przez przeciwników tej ustawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here