Półroczny chłopiec w szpitalu ze śladami pobicia w Rzeszowie.

1
1924

22-letnia matka z Rzeszowa wezwała w piątkowy wieczór pogotowie gdy zauważyła że jej półroczny syn przestał oddychać. Chłopiec wraz z 2,5 letnią siostrą mają na ciele liczne ślady wskazujące na pobicie. Rodzice zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

– Pogotowie wezwała matka, która zauważyła, że dziecko nie oddycha. Ratownikom udało się przywrócić pracę serca i oddech, jednak w opinii lekarzy stan dziecka jest krytyczny, przebywa na oddziale intensywnej terapii – słowa Adama Szeląga, rzecznika prasowego rzeszowskiej policji.

Lekarze na ciele chłopca w szpitalu zauważyli liczne ślady pobicia. Podczas odbierania chłopca do szpitala w domu rodziny była obecna również 2,5 letnia siostra na której ciele policjanci również zauważyli ślady znęcania się.

– Policjanci zauważyli obrażenia również u niej. Choć nie zagrażały one życiu, lekarze zdecydowali, że dziewczynka powinna zostać umieszczona w szpitalu – relacjonuje Adam Szeląg.

Rodzina jest znana policji, posiada niebieską kartę.

Źródło: tvn24, telewizjarepublika

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here