Podsumowanie najważniejszych wydarzeń tygodnia. Polityka, wydarzenia społeczne, kulturalne i ciekawostki.

4 KOMENTARZE

  1. Słysząc tą wypowiedź na temat krucjat, nie dziwę się, że lewacy tak łatwo propagują te kłamstwa, skoro mało kto wysili się, by poznać i bronic prawdy. Jak chrześcijanie mogli pierwsi zacząć wypierać islam, skoro islam powstał jakieś 600 lat po Chrystusie na terenach gdzie chrześcijaństwo już było zakorzenione. To oni zaczęli mordować i wypierać inne wyznania,

  2. Słysząc tą wypowiedź na temat krucjat, nie dziwę się, że lewacy tak łatwo propagują te kłamstwa, skoro mało kto wysili się, by poznać i bronic prawdy. Jak chrześcijanie mogli pierwsi zacząć wypierać islam, skoro islam powstał jakieś 600 lat po Chrystusie na terenach gdzie chrześcijaństwo już było zakorzenione? To muzułmanie zaczęli mordować i wypierać inne wyznania. Może warto by było Panie Krzysztofie zrobić na ten temat jakiś felieton..? Pozdrawiam.

  3. — Mała poprawka, bo chyba wcześniej napisałem mało zrozumiale;) Słysząc tą wypowiedź na temat krucjat, nie dziwę się, że lewacy tak łatwo propagują te kłamstwa, skoro mało kto wysili się, by poznać i bronic prawdy. Jak chrześcijanie mogli pierwsi zacząć wypierać islam, skoro islam powstał jakieś 600 lat po Chrystusie na terenach gdzie chrześcijaństwo już było zakorzenione? To muzułmanie zaczęli mordować i wypierać inne wyznania. Może warto by było Panie Krzysztofie zrobić na ten temat jakiś felieton..? Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here