Niemiecki Plan Ataku na Polskę

10
963
Źródło: polishexpress.co.uk

Niemcy od zawsze były naszym rywalem gospodarczym oraz wrogiem politycznym, począwszy od najazdów krzyżackich przez rozbiory kończąc na tym co się dzieje teraz.

Unia Europejska jest swoistym spełnieniem marzeń Niemiec. Pełna władza w Europie bez niepotrzebnego rozlewu krwi. Żeby zdobyć tę władze Niemcy atakują Europę bombą demograficzną czyli falą tzw. uchodźców, których rozmieszczają po całej Europie w celu osłabienia rządów i umocnienia pozycji Unijnych urzędników celem stworzenia czegoś na wzór USA.

Kraje Środkowoeuropejskie

Napotykając opór ze strony państw środkowoeuropejskich chcąc zmusić je do egzekwowania ich prawa grożą różnymi sankcjami i ograniczeniami.

Polska jako jeden z tych krajów sprzeciwiających się Niemieckiej dyktaturze stawia opór i nie przyjmuje nachodźców z Afryki. Niemcy za wszelką cenę próbują ingerować w sprawy wewnętrzne naszego państwa począwszy od kreowania antypolskiej narracji w mediach; przez domagania się zmiany prawa Polskiego np. SPD w sprawie aborcji [domagali się całkowitej liberalizacji] do jawnego wystawienia swojego kandydata na premiera Polski Pana Donalda Tuska.

Teraz nasuwa się pytanie.

A co jeśli….

Co jeśli Niemcom się nie uda jeśli Polska znowu wybierze i nasz naród wygra wybory.

Czy Niemcy zrezygnują z swoich planów stworzenia supermocarstwa?

Moim zdaniem są 2 opcje.

I

Na Polskę zostaną nałożone sankcje i zostanie ona zmuszona do uległości albo opuszczenia Unii Europejskiej. W tym przypadku coraz bliżej będzie nas idea międzymorza.

II

Niemcy zaatakują Polskę i spróbują  zmusić Polskie władze do kapitulacji. Mogą w tym celu posłużyć się prowokacją lub pretekstem pomocy Polsce w odzyskaniu praworządności.

Podsumowując

Niemcy chcąc zdobyć pełnie władzy w Unii Europejskiej mogą chcieć posunąć się do ostateczności i wywołać III wojnę światową. Może wam się wydać to nieprawdopodobne, ponieważ Polska oraz Niemcy są członkami krajów NATO, a wychodzi na to że Trump jest naszym sojusznikiem ale przypomnijcie sobie II wojnę światową czy wtedy sojusznicy nam pomogli i najważniejsze czy Niemcy byli sami oraz czy teraz mamy szansę liczyć na pomoc w razie ataku nieprzyjaciela… i zadajcie sobie pytanie.

A co jeśli…

 

Źródła: tvn.pl wpolityce.pl tvp.info

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

10 KOMENTARZE

 1. Nie ma obawy, jeśli Niemcy nic nie zmienią w swojej polityce i to drastycznie. To za kilka lat będziemy graniczyć z kalifatem i kwestia Niemiecka sama się rozwiąże. Tylko pojawi się kwestia muzułmańska.

 2. Jesli Niemcy postanowia wypowiedziec nam wojne, to bedzie tak, jak za kazdym poprzednim razem. Bedziemy pierwszymi, ktorzy Niemiecka hydre zlapia za jaja i dadza kopa…

 3. Niemcy same nic nam nie zrobia. Dlaczego? Bo my mamy 99.03 % Polaków którzy może niechetnie ale jednak by walczyli, co do naszego sprzetu to wcale nie jest az taki zly, pozatym niemcy maja u siebie tony imigrantow ktorzy jak tylko wojsko odejdzie beda robic za 5 kolumne plus do to
  Tego homoseksualisci i rozne lewicowe ruchy ktore watpie czy beda walczyc. Pozatym tym razem bedzie to nie bedzie cos w stylu rozbiorow bo kraje wlsrodkowowuropejskie nam pomoga, a juz na pewno rosja jak ja ladnie poprosimy, putin na pewno sie ucieszy

 4. Kurde tak czy siak nie uda się ominąć tej wojny.
  – Kalifat opanuje zachodnia Europę to bedzie chciał opanować wschód= wojna
  – Niemcy beda chcieli odzyskać wladze w upadajacej Europie= Wojna
  – Niemcy beda chcieli wprowadzić praworzadność w Polsce= Wojna
  Nikt z nato nie zaareguje. Usa powie ze oni nie moga interweniowac bo to wewnetrzny konflikt miedzy panstwami sojuszniczymi wiec jezeli oba sa sojusznikami nie moze komus pomoc bo to zaburzy wspolnote NATO.
  Usa dazy do wojny w europie, azji, pacyfiku.
  Wojna ma tam sie zaogniac, ropa ma plynac z bliskiego wschodu a kasa ma plynac do Usa.
  Tak jak zrobili jak w 2 wojnie swiatowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here