Bananenrepublik Deutschland – Czyli Niemcy po II światowej ZSRR czy UE

5
3264
Źródło: Mem internetowy. Autor nieznany

Bananenrepublik Deutschland – Czyli Niemcy po II światowej ZSRR czy UE

Mimo iż tytuł wygląda dość kontrowersyjnie i wydawać się może mocno bez sensu, to jednak w rzeczywistości ma dużo sensu.

Po pierwsze należy odpowiedzieć sobie na pytanie kiedy zakończyła się II Wojna Światowa? W tym momencie niemal każdy bez zająknięcia powie że 08.04.1945r. Okazując przy tym zdziwienie że można w ogóle pytać o to. Jednak w praktyce sprawa nie jest taka prosta. Tego dnia nastąpiło podpisanie traktatu kapitulacji sił zbrojnych (Wermachtu) a nie całego państwa, które wówczas nie miało już przywódcy. Mimo iż „wódz” wyznaczył Admirała Karl’a Dönitz’a na Prezydenta Rzeszy to nie zostały spełnione warunki formalno – prawne, ponieważ obowiązująca wówczas Konstytucja Weimarska, która stanowiła bardzo jasno, że prezydent musi być wybrany w wyborach a nie nadany z mianowania poprzednika. Natomiast wojna kończy się zawsze podpisaniem traktatu pokojowego, a ten mimo szczerych chęci sowietów, którzy mięli już przygotowane odpowiednie dokumenty, nie zostały podpisane ponieważ pozostali alianci nie byli tym zainteresowani, a na traktacie winny znajdować się podpisy wszystkich państw, będących w stanie wojny z III Rzeszą. Defakto do dnia 28.07.2017r. Trzecia Rzesza znajduje się w stanie wojny z 46 państwami, z zawieszeniem broni od 08.04.1945r. Do dnia dzisiejszego.

Państwa zwycięskie, a były to Anglia, Stany Zjednoczone, Francja i ZSRR, którego dzisiejszym spadkobiercą jest Federacja Rosyjska stały się okupantami III Rzeszy i wszelkich późniejszych tworów. Terytorium zostało podzielone zatem na cztery części tak samo jak stolica, która w dniu podpisania zawieszenia broni znajdowała się w rękach ZSRR. Sowieci odcięli się od „państw kapitalistycznych” granicą nazwaną Żelazną Kurtyną, termin spopularyzowany przez Winston’a Churchill’a, gdzie państwo znajdowało się pod faktyczną okupacją, zgodnie z pierwotnymi założeniami, gdzie alianci dogadali się, że państwo które okupują ma być głównie rolnicze, tak, żeby zdusić wszelkie zapędy do walki. Ustalono również, że okupacja i zwierzchnictwo aliantów powinno trwać aż do roku 2099. Jak się później okazało Francja, Anglia i Stany Zjednoczone stopniowo przestali tak mocno zajmować się „europejską kolonią” jak na początku. Dlatego skupię się bardziej na BRD (FRN) natomiast losy DDR (NRD) omówię dopiero przy okazji daty 17.07.1990 r. – daty zjednoczenia.

Prawem podstawowym w BRD (w Polsce używane było określenie RFN – Republika Federalna Niemiec) było Grundgesetz (Prawo podstawowe, Ustawa zasadnicza), które miało obowiązywać do czasu powstania konstytucji po zjednoczeniu. Ustawa zasadnicza jest regulacją prawną na obszarze militarnie okupowanym przez aliantów. Natomiast samo „państwo” BRD zostało zarejestrowane jako … firma … BRD GmbH (odpowiednik Polskiego sp. z o. o.) natomiast w dokumentach widniało pod nazwą „Bundesrepublik Deutschland – Finanzagentur GmbH, czyli grupa kapitałowa

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/01/Niemcy-91.jpg

(Dokument zjednoczeniowy). Stało się tak, ponieważ III Rzesza Niemiecka nie przestała istnieć.

Zanim przejdę do omówienia ówczesnej okupacji i współczesnych następstw, zastanówmy się jakie są symbole narodowe Niemiec. Od razu przychodzi nam na myśl czarno – czerwono – żółta flaga (jak kolor głównych bohaterów filmu Angry Birds), otórz nie ta flaha należy do Republiki Weimarskiej. A godło? Tu jeszcze ciekawiej, bo każdy z Landów używa swojego orła (Bundesadler) identyczna sytuacja jest w przypadku dokumentów rządowych. Jedynie w paszportach są, bo muszą być identyczne, tak więc znajduje się tam owszem orzeł (zwany wroną) … tylko, że III Rzeszy.

Stolicą BRD jest? Nic. Uważany, przez wszystkich Berlin formalnie jest nadal podzielony i okupowany, status miasta regulowany jest odmiennymi przepisami. A konstytucja, w której znajdują się definicje i opisy symboli, stolicy czy terytorium nie ma takich informacji, ponieważ nie ma konstytucji a Ustawa Zasadnicza nie reguluje tych spraw. Niedawno wyciekł do mediów sensacyjny nius, że Kanclerz Angela Merkel była na podsłuch przez amerykańskie służby.

Jest to niewątpliwie rewelacyjna wiadomość, ale dla tych co nie wiedzą o co chodzi w okupacji BRD przez aliantów. Otóż, każdy kanclerz był i jest podsłuchiwany przez alianckie służby, ponieważ takie jest prawo zwycięzcy, zapisane w tak zwanych Aktach Kanclerskich, podpisywanych przez każdego kanclerza począwszy od Konrada Adenauera, a na Angeli Merkel kończąc. Ponadto jest to objęte ścisłą tajemnicą a w przypadku ujawnienia tej sensacji, ministrowie mają zaprzeczyć.

Zauważmy, że po wyborze kanclerz wybiera się na wizyty zagraniczne właśnie do USA, Anglii i Francji. Wtedy podpisywane są wymienione dokumenty.

A kto kieruje Bundeswehr’ą? Na pewno nie kanclerz. Armia ta nie ma Sztabu Głównego, który kierował by działaniem lecz podlega bezpośrednio NATO, a rozkazy otrzymuje od Nato Obersbefehlshaber Europa Mitte, tak więc formalnie jest to armia podległa amerykańskim generałom.

17.07.1990 podczas „Negocjacji 4+2” nastąpiło „zjednoczenie Niemiec” ale niezupełnie. Wprowadzono wtedy poprawki w Grundgesetz wykreślenie artykułu 23 – szczególnie istotnego dla Polski, celem uniknięcia późniejszych roszczeń terytorialnych, oraz całkowicie zmieniona została Preambuła. Zapisano również że prawo to obowiązuje dla całości Narodu Niemieckiego, ale nie określono na jakim terytorium. Dokument został ratyfikowany tylko przez władze BRD, natomiast nie dokonał tego nikt z Aliantów. Zatem zarówno DDR jak i BRD przestały istnieć i mimo intensywnych prac prawników niemieckich nie udało się udowodnić, że jest inaczej. Twór określany mianem „Niemiec” jest organizacją niepaństwową. Widoczne jest to dla przykładu w paszporcie.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/01/Niemcy-1.png

W rubryce przynależności państwowej widzimy po prawej: Austria, natomiast po lewej niemiecka/niemiecki.

Łącząc fakty, lecz nie twierdząc, że tak jest na pewno a jedynie istnieje taka logiczna możliwość, że „Niemcy” i ich wpływ na Unię europejską jest, jak sądzę niczym innym jak tworzeniem terytorium w oprawach prawnych ponad narodowych, tak, żeby fakt nie posiadania konstytucji nie stanowiło najmniejszego problemu. Celem wywinięcia się spod jarzma Francji został ten kraj wciągnięty pod skrzydła opiekuńcze UE. Ostatnio pojawił się problem ze Zjednoczonym Królestwem, które odeszło z „kółeczka niemieckiej adoracji” Natomiast Stany Zjednoczone są na tyle daleko że przymkną oko. Jedynie Federacja Rosyjska będąca spadkobiercą ZSRR może zaingerować w sprawy Unijne. Wg. Opinii dr Rafała Brzeskiego można podejrzewać że Kanclerz „Niemiec” należąca do młodzieżówki komunistycznej ma powiązania z agentem KGB stacjonującym w DDR w czasach istnienia ZSRR. Późniejsze przemiany wyprowadziły ów agenta na najwyższe stanowisko Federacji Rosyjskiej. Tak więc logiczne jest to, że Unia Europejska chce stworzyć Europejską Armię, ponieważ „Niemcy” choć być może bardziej odpowiednie określenie Rzesza nie posiada własnych sił zbrojnych. Idea Euroregionów jest, jak myślę podobna do Landów niemieckich. Krzysztof Karoń w swoich wykładach i nagraniach na których opisuje poszczególne definicje pojęć zauważa, że Podstawami Unii Europejskiej są poglądy marksistowskie, ujęte w pracach Altiero’a Spinelli’ego, do których odnoszą się unijne przepisy. Zatem dokonując logicznych połączeń czy określenie Związek Socjalistycznych Regionów Rzeszy ma jakiś sens i logikę?

Źródła:

1. wykłady dr Rafała Brzeskiego dla NAI Warszawa (seria wywiadów RAI, HSS)
2. wykład Krzysztofa Karonia dla Magna Polonia 4.07.2017, Warszawa
3. https://www.wahrheiten.org/blog/brd-luege/
4. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/panstwo-niemieckie-formalnie-nie-istnieje-unia-europejska-iv-rzesza-2014-12
5. https://www.mypolacy.de/niemcy,0/s/artykuly/niemcy-nie-sa-panstwem-tylko-korpofirma-internet-jest-kopalnia-spiskowych-teorii-dziejow
6. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/04/30/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-i/
7. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/01/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-ii/
8. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme/

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

5 KOMENTARZE

  1. Jasne. Maja. Przyznaje sie do błędu i jak najszybciej poprawie. W kwietniu fuhrer jeszcze żył w najlepsze i lada moment miał miec urodziny które obchodził z hitlerjugend na terenie ogrodów Kancelari Rzeszy. Jak będę miec nieco więcej czasu lub znowu cały dzień będę wskrzeszała serwer to coś wstawię o Sowietach

  2. Proszę zwrócić uwagę, że nie istniał taki twór, jak ,,Republika Weimarska”. To jest nazwa nadana przez historyków w celu periodyzacji historii Niemiec – podobnie, jak np. II RP. Nazwa tego kraju brzmiała Rzesza Niemiecka. Jeśli chodzi o herby i godła niemieckie (to nie jest to samo), to temat został bardzo uproszczony.

  3. JAK PAMIĘTAM DZIŚ NIEMA DEKLARACJI O POKOJU .JEŻELI CHCĄ BYĆ SUWERENNI TO MUSZĄ JAK ZNAMY ZROBIĆ REFERENDUM NAD NOWĄ KONSTYTUCJĄ NA ZIEMIACH KRESÓW NIEMIECKICHNP ŚLONSK TAK WIĘC DLATEGO IM TAK ZALEŻY BY ZJENOCZENIU BYŁO JAK W WARUNKACH Y MIELI DODATKOWO TE ZIEMIE Z OBYWATELAMI ,NARAZIE JEST UE JAKO RĘKA DO BUDOWANIA PAŃSTWA BO JAK WIADOMO JEST TO ITOTOWO PRAWNIE INNY TWÓR TAK WIĘC DLATEGO ZALEŻY NAPEWNO BY EUROPA STAŁA SIE FEDERACJĄ BO JEST TO INNA ISTOTA PRAWNA TAK WIĘC PRUBUJĄ ZBUDOWAĆ WSPÓLNE PAŃSTWO EUROPA Z FRANCJĄ WŁOCHAMI .SYMBOLEM TEGO BYŁO BY WOJSKA FUNKCJONOWAŁY Z STAŁĄ SIEDZIĄ USA ARMIĄ W BRD GMBCH TAK WIĘC MOŻNA WNIOSKOWAĆ ,ŻE POLACY WZIELI WOJSKO USA A NIEMCY UWOLNILI Z MILITARNEJ „OKUPACJII”CZY TO PRAWDA TO SUMIENIE NIECH MÓWI A SZCZEGÓŁNIE JAK WIADOMO TRUMP ZA ANGELĄ NIE PRZEPADA TO WIADOMO ŻE SIĘ CIESZY ŻE TERAZ JESZCZE NORD STRIM RUSKIE POMOGĄ BUDOWAĆ WIĘC JEST APROBATA ZSRR JAK SPADKOBIERCA ROSYJSKA FEDERACJA,CHCE PODZIĘKWAĆ ZA DANIE TEJ INFORMACJI SAM MIAŁEM ZAMIAR GO DAĆ ALE WIDZE ŻE KTOŚ ZROBIŁ DOBRĄ ROBOTE .JAK BY MOGŁO BY ZMIENIĆ STAN OBECNY TO WIADOMO KTO JEST SZEFEM I KTO WYSYŁA PRZEZ KANCLERZA TOLERANCYJNYCH POBOŻNYCH DO EUROPY DLACZEGO ZAŚ SZEF JEJ KAZAŁ PRZYJĄĆ ICH ALBO KARA ,TO KOŃCU POLITYKA MOGĘ SIE MYLEĆ ALE JAK TAK BOŻE BROŃ .DAWNO NIE UŻYWAŁEM E-MAILA A DODATKOWO BĘDE MUSIAŁ NOWE ZAŁOŻYĆ
    WRACAJĄC DO NIEMIEC TAK SAMO JAK NIEMOGĄ NAM ODDAĆ ODSZKODOWANIE BO GMBCH BRD NIE ZAATAKOWAŁO III RP TYLKO JAK JÓŻ IIRP MUSIAŁA BY BYĆ CIĄGŁÓŚĆ Z 2 RP ALE ZARAZEM ROSZCZENIA DO ROSJAN BANDEROWCÓW CZY LITWY JAK I DO CZECHOSŁOWACJI MOŻNA SIĘ DOMAGAĆ JAK I KRAJÓW CO DZIAŁALI W RAMACH JEDNOSTKI KRAJOWYCH SS TAK WIĘC BRAĆ ROSZCZENIA PONAD MILIARD OD NIEMCÓW WZIĄĆ JAK MÓWI JAN POTOCKI OTO LINK”https://www.youtube.com/watch?v=Na5AnYPP5XI A JA ZAŚ BĘDE MOŻE STARTOWAŁ DO PARL SEJ ,JAK TAK TO PAR COŚ EUROPA ZJEDNOCZONO KATOLICKA COŚ W TYM STYLA PPOZDRO DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL POLSKI I NIEMIEC I CESARZ EUROPY ,PONOĆ TO MIAŁO ZAPOBIEDZ 2WOJNY ŚIATOWEJ A DODATKOWO ZAŚ JEST PRZEPWIEDNIA O TYM ŻE PREZYDDENT EUROPY A POTEM CESARZ W RZYMIE KORONOWANY MA BYĆ Z BIBLII WROGIEM NAJWIĘKRZYM CHRYSTUSA KRÓLA A JEGO WŁADZA TO TYLKO ZACHODNAI EUROPA MA BYĆ EKOLOGIEM PACYFISTĄ EKUMENISTĄ SPROWADZI SOBÓR KTÓRY DA NOWĄ WIARE W JEDNO.WIĘC GŁOWA DO GÓRY .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here