Plany Fundacji Rockefeller

2
926

Słowo wstępu.

Witam wszystkich serdecznie.
Nigdy nigdzie nie pisałem, zwłaszcza ‚artykułów’ gdyż nie miałem takiej potrzeby więc wybaczcie mi proszę mniejsze lub większe potknięcia, to mój pierwszy raz.
Dodam tylko iż konstruktywna krytyka jest mile widziana.

Artykuł: Nowy Piękny Świat.

[Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego.]
[Raport przygotowany przez Fundację Rockefellera i Global Business Network (maj 2010).]
[Scenarios for the Future of Technology and International Development.]
[Report produced by The Rockefeller Foundation and Global Business Network (May 2010).]

Rockefeller jak i jego rodzina są osobami kontrowersyjnymi zwłaszcza z powodu wielu fundacji, wielkich pieniędzy i rzekomych powiązań z niejakim ‚George Soros’.
Cała ta otoczka jest dość specyficzna i króluje w wielu ‚teoriach’ najczęściej niczym nie potwierdzonych jednak będziemy tu omawiać same fakty.

Gdy natrafiłem na ten materiał najpierw przeczytałem go pobieżnie, następnie od deski do deski a na sam koniec sięgnąłem do anglojęzycznego oryginału i nie mogłem uwierzyć.
Pytanie samo cisnęło się na usta. Czy tak zwana ‚elita’ jest naprawdę aż tak egocentryczna, głupia i pewna siebie?
Po prostu napisali czarno na białym co dla nas planują i jakie maja wizje, a pomijając fakt użycia magicznych słówek (tak dziś popularnych) wszystko się zgada. Wystarczy zamienić jedno z owych słów ‚Pandemia’ na ‚Terroryzm’.
Zresztą zawsze dziwiło mnie iż Obama nigdy nie mówił ‚terroryzm islamski’ a gdy Brytyjczyk wjechał w muzełman od razu został ‚terrorystą’ (ale to inna inność).


Cytat:
” ‚Unieruchomienie/zamknięcie’: Świat wzmożonej kontroli rządowej i przywództwa autorytarnego, z ograniczoną innowacją i wzrostem kontr działań ze strony obywateli.

Scenariusz: W 2012 roku, Terroryzm, na którą od lat czekał świat w końcu uderza.

… Terroryzm miał również zabójczy wpływ na gospodarkę. Międzynarodowa mobilność osób i rzeczy została zatrzymania, wyniszczając branże, takie jak turystyka i łamiąc globalne łańcuchy dostaw.
Terroryzm uderzył w całą planetę choć nieproporcjonalnie dużo ludzi zmarło w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Środkowej, gdzie brakuje oficjalnych protokołów kontroli takich zjawisk.
… W czasie stanu wyjątkowego, krajowi liderzy na całym świecie wykorzystali swoje uprawnienia, nakładając szczelne zasady i ograniczenia. Od obowiązku noszenia dokumentów do kontroli przy wejściach do pomieszczeń ogólnodostępnych, takich jak dworce kolejowe i supermarkety. Nawet po zakończeniu stanu wyjątkowego ta bardziej autorytarna forma kontroli i nadzoru nad obywatelami i ich działalnością jest kontynuowana a nawet się nasila.
… W celu ochrony przed rozprzestrzenianiem się globalnych problemów, międzynarodowego terroryzmu do kryzysów ekologicznych i wzrostu ubóstwa, przywódcy na całym świecie wzmacniają swoją władzę.
… Na początku, wizja życia w świecie bardziej kontrolowanym zyskała szerokie poparcie i akceptację. Obywatele chętnie oddali część swojej suwerenności i ich prywatności w bardziej paternalistycznym państwie w zamian za większe bezpieczeństwo i stabilność. … W krajach rozwiniętych, wzrost nadzoru przyjął różne formy: identyfikatorów biometrycznych dla wszystkich obywateli, ściślejszej regulacji kluczowych gałęzi przemysłu, które uznano za istotne dla stabilności interesów narodowych.
…Około roku 2025 ludzie będą zmęczeni nadmierną ilością odgórnego sterowania i podejmowania za nich decyzji przez władze. Tam, gdzie ścierały się interesy narodowe z indywidualnymi tam buduje się konflikt. Sporadyczne opozycja staje się coraz bardziej zorganizowana i koordynowana. Młodzież i ludzie, którzy zauważyli obniżenie swojego statusu i kurczenie się możliwości życia i rozwoju, głównie w krajach rozwijających się, podżegają do niepokojów społecznych.

Innowacje technologiczne w ‚Unieruchomieniu’ są w dużej mierze powodowane przez rządy i koncentrują się na kwestiach bezpieczeństwa narodowego, zdrowia i bezpieczeństwa. Większość usprawnień technologicznych tworzonych jest przez i dla krajów rozwiniętych. Kształtowane są one przez dwa kierunki: tj. dążenie do kontrolowania i monitorowania wszystkich obywateli.

– Skanery z wykorzystaniem zaawansowanych funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI) technologia stanie się normą na lotniskach i innych miejscach publicznych w celu wykrycia nieprawidłowego zachowania, które może wskazywać ‚antyspołeczne intencje’.
– W wyniku lęków związanych z Terroryzmem wdrażane są inteligentne opakowania do żywności i napojów. Najpierw adoptowane przez duże firmy i producentów w środowisku business-to-business a następnie przyjęte dla poszczególnych produktów i konsumentów.
– Nowe funkcje diagnostyczne zostały opracowane w celu wykrycia chorób mentalnych. Zastosowanie nowych form badania zdrowia i jego zmian. Takie badania stają się warunkiem do zwolnienia z więzienia lub szpitala, z powodzeniem spowalniając rozprzestrzenianie się wielu chorób.
– Pojawiają się technologie Tele-obecności w odpowiedzi na zapotrzebowanie na tańsze, o niskiej przepustowości, wyrafinowane systemy łączności dla ludności, których mobilność jest ograniczona.
– Kierując się protekcjonizmem i bezpieczeństwem narodowym, narody tworzą swoje własne, niezależne, regionalne sieci IT, naśladując rozwiązania zapór (firewalli) z Chin. Rządy z różnym powodzeniem nadzorują ruch internetowy, ale wysiłki te jednak fragmentaryzują Internet. „

(* całość ‚raportu’ okraszona jest w większości głupawymi przykładami i paplanina czasem z wątkami propagandowymi)


 


Źródło:
prisonplanet.pl
(** nie polecam ściągania .pdf, z nim jest coś nie tak, robicie to na własne ryzyko)

orginał
(*** przeskanowany antywirusem, ściągasz na własne ryzyko)

========================================================

Niniejszy materiał stanowi twórczość czytelnika. Redakcja w imię pluralizmu i obiektywizmu publikuje treści czytelników niezależnie od tego czy się z nimi zgadza czy nie, a ocenę pozostawia czytającym.

========================================================

2 KOMENTARZE

  1. Akurat drogi Atorze to żadna teoria spiskowa tylko oficjalne wytyczne – przewidywania fundacji Rokefelera, tylko że z szczepionkami im nie wyszło to przeszli na islam – znaczy terroryzm. Taki prostacki ciąg logiczny.
    Pozdrawiam.

  2. co do tego że w manifeście było użyte słowo „pandemia” prawdopodobnie były różne scenariusze i ten najbardziej aktualny(prawdopodobny) zakładał globalną pandemie „świńskiej/ptasiej” grypy oraz jakichś jej pochodnych które spowodowałyby globalny strach i odgórne ograniczenie wolności dla naszego dobra(byłoby stwierdzone że jak się nie podporządkujecie i nie oddacie władzy to nie ogarniemy epidemii owych chorób a więc będziecie umierać milionami ale najwidoczniej coś poszło nie tak).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here